sabato 21 maggio 2022

Horoskopi i se e shtunë 21 Maj 2022

Horoskopi i se 21/05/2022

Dashi

Në këtë ditë ju duhet ti jepni hapësirë argëtimit, për sa i përket dashurisë, këshillohet të shtyni vetëm marrëdhëniet në të cilat jeni reciprokisht. Eshtë e mundur që dikush të ndiejë mungesën e vrapimit të shpejtë, dëshirën për tu hedhur në grindje. Bëni kujdes me njerëzit që nuk janë në jetën tuaj.

Demi

Dita fillon me njëfarë hutimi, duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël personal. Kini kujdes nga njerëzit e paqartë, keni nevojë për qartësi, atë që nuk eshtë rreth jush.

Binjaket

Çdo gjë që bëni sot eshtë një burim ankthi, gjithashtu mund të ndiheni të lodhur, të pamotivuar, vonesa e disa përgjigjeve mund ta rrisë këtë gjendje tensioni.

Gaforrja

Në dashuri tani eshtë e mundur të përjetoni ndjesi të veçanta, të mos humbni kohë me njerëz shumë të paqartë ose të largët. Ju jeni në një gjendje ndryshimi, ndoshta edhe ankthi.

Luani

Kuptoj që ju doni të keni zgjidhje të menjëhershme por tani nuk ka referenca ose nuk është e mundur të merrni atë që dëshironi, më shumë se të luftoni tani ju duhet të prisni.

Virgjeresha

Do keni më shumë dëshirë për tu zhveshur dhe dita lejon këtë dhe më shumë. Ju do të keni një mundësi të shkëlqyer për të hipur kështu që, i cili eshtë në çift dhe dëshiron të martohet, duhet të përqendrohet në rrugët afatgjata.

Peshorja

Ata që thjesht nuk mund të qëndrojnë më një person mund të kenë dërguar tashmë në atë vend. Kjo eshtë një kohë e rëndësishme për tu përpjekur të fshini emocionet negative dhe të rikuperoni diçka, veçanërisht në dashuri.

Akrepi

Kjo ditë eshtë pak e lodhshme, në dashuri duhet të shmangim diskutimet dhe kompromiset e panevojshme. Shtyni intervistat e rëndësishme dhe mbi të gjitha përpiquni të merrni këshilla!

Shigjetari

Zgjedhjet që ju bëni janë të rëndësishme, tani më shumë se kurrë ju mund të pohoni vetë, problem i vogël në shtëpi. Po të duam!

Bricjapi

Rënie e lehtë e energjisë, shumë gjëra për të bërë, ka konfuzion përreth, duhet të merrni ditë për të rregulluar tryezën tuaj, tavolinat, dollapët. Nëse zemra ka qëndruar vetëm për një kohë të gjatë ... shikoni përreth jush.

Ujori

Ditë plot emocione që duhen shprehur sa më shpejt. Keni energji që ndihmon në dashuri, duhet të sqaroni disa gjëra.

Peshqit

Gjërat janë edhe më të mira në çështjet praktike; sot ekziston vetëm një e lehtë jashtë formës kundër teje . Nëse keni një histori hezituese, duhet ta rimarrni atë.

Nessun commento:

Posta un commento