mercoledì 11 maggio 2022

Horoskopi i se e mërkurë 11 Maj 2022

Horoskopi i se 11/05/2022

Dashi

Periudhë konstruktive, ka nga ata që fillojnë një rrugë të re pune që nuk do të japë rezultate të menjëhershme. Një histori dashurie tani mund të bëhet e rëndësishme, por edhe ata që përjetojnë marrëdhënie shtesë do të jenë të lumtur.

Demi

Nëse jeni i vetëpunësuar ose jeni duke pritur për lajme, kjo eshtë koha më e mirë për të pasur konfirmim. Në dashuri mund të përjetoni momente pasionante, zgjohet erotizmi. Takime të reja të mundshme pas një faze mbyllëse.

Binjaket

Sot ka një shërim të mirë psikofizik. Ditë e pastër.

Gaforrja

Nëse deri para disa javësh do të kishit hedhur me kënaqësi peshqirin, tani, përkundrazi, duhet të punoni shumë. Nuk mund të thuash gjithmonë gjithçka që mendon dhe do të jetë e nevojshme një minimum diplomaci për të shmangur konfrontimet.

Luani

Ditë e shënuar nga pak disponimi i keq, me dhëmbë të shtrënguar do të duhet të pranoni lajme. Një konfuzion i madh mbretëron në ju ...

Virgjeresha

Kjo ditë eshtë e vlefshme, kjo do të thotë që me idetë tuaja mund të arrini shumë, një ndjenjë e rëndësishme rilind. Çdo sfidë mund të fitohet, mos e harroni kurrë këtë.

Peshorja

Mezi prisni që një angazhim që keni marrë të marrë fund, ju jeni në polemikë me disa njerëz. Trupi në këtë periudhë nuk eshtë në majë, në veçanti shëron fytin dhe nuk ju ekspozon ndaj ndryshimeve të papritura të temperaturës.

Akrepi

Sot ndiheni më pak të stresuar. Mendoni pozitivisht për të ardhmen.

Shigjetari

Koha për të kontrolluar marrëdhëniet afatgjata. Mos harroni se, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj, duhet të lëvizni më shumë!

Bricjapi

Gjithçka eshtë në lëvizje. Mos nënvlerësoni propozimet e reja, veçanërisht nëse ato ju çojnë larg, do të duhet të ndryshoni stilin e jetës tuaj!

Ujori

Nuk eshtë dita e duhur për të argumentuar, një kohë kur edhe projekte të reja shkojnë në lëvizje të ngadaltë, në dashuri, mos u bëni kokëfortë për ata që nuk ju duan. Shpërqendrimet, por edhe lodhja, trupi vihet në provë, ngjarjet që do të vijne.

Peshqit

Ndonjëherë dëshironi të vendosni gjithçka. Në dashuri ka pasur shumë konflikte, tani duhet të kuptoni nëse duhet të vazhdoni të besoni!

Nessun commento:

Posta un commento