lunedì 9 maggio 2022

Horoskopi i se e hënë 9 Maj 2022

Horoskopi i se 09/05/2022

Dashi

Ju prisni një përgjigje ose një konfirmim dhe ajo mund të arrijë në këto ditë. Mos e humbni dëshirën për të qenë me personin që ju don!

Demi

Ju duhet të riktheheni në lojë, gjë që shqetëson, por në të njëjtën kohë elektrizon. Bilanci juaj eshtë i pasigurt dhe ndjeheni shumë nervozë. Luftërat në dashuri mund të zgjidhen vetëm nëse ekziston një vullnet nga të dy.

Binjaket

Ju ndjeheni shumë të lodhur sot, mos bëni shumë gjëra së bashku. Në dashuri eshtë e nevojshme të përfitoni nga situata.

Gaforrja

Provat e reja të punës janë të rënda, edhe mund të pendoheni që keni bërë një zgjedhje të rrezikshme në të kaluarën. Disa çifte gjithashtu argumentuan për problemet që lidhen me financat, menaxhimin ekonomik të familjes.

Luani

Eshtë një ditë interesante. Energjitë tuaja kënaqin, ju harroni një person që nuk ju meriton.

Virgjeresha

Situata e përgjithshme ju sheh të hutuar për çështjet e punës, ndërsa për ato shqetësime dashuria, vijnë dy muaj të rëndësishëm, për të mos u nënvlerësuar. Mos e teproni me polemikat, problemi eshtë që ju duket se nuk fitoni aq sa dëshironi ...

Peshorja

Kujdesuni për palestrën tuaj dhe përpiquni të rikuperoni disa energji të humbura në javët e fundit. Tani mund të bëhen kërkesa të rëndësishme për të ardhmen.

Akrepi

Duket se dalëngadalë po dilni nga ajo gjendje tensioni e lidhur me të kaluarën. Ndonjëherë dëshiron të jesh vetëm, pa u mërzitur.

Shigjetari

Në dashuri duhet ta lini veten të shkojë në ndjenjë, pa menduar shumë për pasojat. Kjo ditë është e çuditshme, duket se shumë komplikime të mbetura të forta në të kaluarën, papritmas mund të kthehen në jetën tuaj, por ju ftoj të mos diskutoni.

Bricjapi

Nëse ka një njeri që duhet ta takoni, shikoni, kjo eshtë koha më e mirë për tu përballur. Kujdes në mbrëmje.

Ujori

Ditë e lodhshme, por fitimprurëse për këdo që ka biznesin e vet. Pavarësisht nëse lëvizni ose qëndroni pa lëvizur, ka kontakte të reja, njerëz të tjerë për tu lidhur me ...

Peshqit

Në fushën e punës, përdorni dinakërinë, dikush nuk ju duron ose ju nuk mund ta duroni dikë. Nuk jeni përgjegjës për gjithçka dhe për të gjithë, lironi pak ankth dhe mendoni më shumë për mirëqenien tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento