sabato 9 aprile 2022

Horoskopi i se e shtunë 9 Prill 2022

Horoskopi i se 09/04/2022

Dashi

Ndryshoni mënyrën tuaj të vëzhgimit të njerëzve, të marrëdhënies me të tjerët. Jeni më të motivuar në dashuri.

Demi

Nga pikëpamja sentimentale, kjo periudhë vlen shumë, plus ndjenjat tuaja janë më të qarta. Kur kushtet janë të përshtatshme, ju gjithashtu mund të përdorni mjete mjaft të forta për të marrë atë që dëshironi.

Binjaket

Transporti në dashuri eshtë relativ, nëse kohët e fundit ka pasur një ndarje eshtë pak e vështirë të gjesh menjëherë një përgjigje të re. Ka agjitacion, ka tension në familje, ju gjithashtu dukeni më pak tolerant se zakonisht.

Gaforrja

Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar disa situata, për të sqaruar dyshimet e të gjitha llojeve. Ju do të duhet të keni njerëz konkretë, të fortë, energjikë përreth, siç eshtë një Dash për shembull!

Luani

Ju nuk jeni në krye, sot duhet të përpiqeni të shmangni polemikat ose të hidhëroheni për asgjë. Si çift, diçka nuk eshtë në rregull, nuk eshtë e lehtë të bësh zgjedhje të përbashkëta, por kjo eshtë pjesë e marrëdhënies.

Virgjeresha

Dita absolutisht për tu shfrytëzuar. Projekte në çift, dashuria eshtë afer!

Peshorja

Vullneti i mirë kthehet. Eshtë një turmë bashkëpunëtorësh, në dashuri njeriu duhet të ndalet dhe të flasë.

Akrepi

Mos bëni gabime në vlerësime dhe, mbi të gjitha, përpiquni të jeni shumë optimist, e ardhmja eshtë me ju! Sa për dashurinë, ju mund të admiroheni edhe më shumë.

Shigjetari

Një ditë me implikime pozitive të dashurisë, një nga më të pasionuarat gjatë gjithë javës, merreni me punë. Surpriza të këndshme për ju gjithashtu në funksion të ditëve të ardhshme, propozimet do të vijnë së shpejti

Bricjapi

Ju jeni të gjallë dhe plot energji, por rrezikoni të mërziteni për asgjë. Për disa tani eshtë e mundur të kthehen në dashuri si dikur. Nëse keni bërë një gabim ose mendoni se jeni larguar shumë nga një person do të jetë e mundur të shëroheni ...

Ujori

Do të arrini të kapërceni disa vështirësi në nivel familjar; kjo periudhë ndihmon ata që kanë një kauzë të hapur prej muajsh. Eshtë dikush që të shpëton apo je ti që nuk do të lidhesh, do lirinë.

Peshqit

Disa nuk e kanë plotësisht të qarte ate që duan. Nëse nuk keni guximin të ndryshoni mund të ndiheni keq, sepse mbani situata që nuk ia vlen më të mbani ...

Nessun commento:

Posta un commento