sabato 2 aprile 2022

Horoskopi i se e shtunë 2 Prill 2022

Horoskopi i se 02/04/2022

Dashi

Nuk është një situatë e vështirë, por është e qartë se për disa muaj keni kaluar teste të vazhdueshme personale, familjare dhe fizike. Në dashuri mos bëni polemika, zgjidhje për të kërkuar dhe gjetur.

Demi

Mos mendo për të kaluarën, mendo për të ardhmen! Organizoni një darkë intime për të rizbuluar mundësinë për të folur me zemër të hapur me ata që u shpëtojnë mendimeve ose kërkesave tuaja.

Binjaket

Mire jeta praktike. Në dashuri mund të vendosni të jetoni një ndjenjë, propozime të reja çdo ditë!

Gaforrja

Mos i nënvlerësoni miqësitë e reja. Nëse mendoni se dikush nuk ju ka parë ashtu siç duhet, atëherë eshtë e rëndësishme të reagoni.

Luani

Mos i nënvlerësoni takimet që mund të keni sot. Lajme nga jashtë, nga qytete të tjera dhe nga udhëtimet e preferuara.

Virgjeresha

Filloni këtë ditë në një mënyrë te mire, duket se keni një dritë të veçantë në sytë tuaj. Fertility.

Peshorja

Vullneti i mirë dhe gjithashtu pak fat i cili nuk dëmton kurrë. Për ata që duan të martohen ose më në fund të kenë një përgjigje serioze dashurie, kjo ditë eshtë shumë e rëndësishme.

Akrepi

Ka energji të shkëlqyeshme, ju jeni gjithashtu më të përgjegjshëm. Nëse ka një mosmarrëveshje ligjore në vazhdim, rezultati do të jetë i shkëlqyeshëm ...

Shigjetari

Disa probleme në lidhje me të kaluarën, borxhet për tu shlyer; periudha nuk eshtë e vështirë por vetëm eshtë ngadalësuar, nuk keni marrë ende ndonjë përgjigje, lajmet janë afër qosheve. Mund të ketë akoma disa momente tensioni. Ju dëshironi të ndryshoni stilin e jetës tuaj!

Bricjapi

Kjo ditë duhet jetuar me kujdes, mes sot dhe nesër mund të takoni një njeri me të cilin nuk keni një ndjenjë të mirë. Qëndroni të qetë, veçanërisht ndaj njerëzve përreth jush.

Ujori

Eshtë mirë të vlerësojmë kompanitë që përfshijnë financim të tepërt ose shpenzime saktësisht. Udhëtime dhe takime në qytete të tjera.

Peshqit

Fshini çdo ndjenjë të papërshtatshmërisë dhe realizoni cilësitë tuaja. Befasi kur bëhet fjalë për dashurinë: në dashuri mund të gjeni ndjenja të veçanta. Rikuperimi i tonit fizik, dita po.

Nessun commento:

Posta un commento