venerdì 15 aprile 2022

Horoskopi i se e premte 15 Prill 2022

Horoskopi i se 15/04/2022

Dashi

Tensionet dhe disa përplasje, shmangin çdo lloj provokimi. Në momente të caktuara ndiheni të hutuar, të lodhur. Ju do të keni nevojë për miqësi të vërtetë, ju urreni njerëzit e interesuar.

Demi

Bëni pushim për mendime në lidhje me aktivitetin. Shtyjini takimet e rëndësishme për nesër.

Binjaket

Nuk jeni në humor sot; shpresojmë që të mos i keni tronditur shumë gjërat, përndryshe do ta gjeni veten jo shumë të qetë dhe edhe nervoz.

Gaforrja

Epo edhe në funksion të ditëve të ardhshme! Sharmi juaj eshtë rritur. Ka iniciativa të mira që fillojnë tani.

Luani

Ditë e madhe. Tani dikush po rizbulon vlerën tuaj. Avantazhet në punë; marrëveshjet e preferuara të udhëtimit dhe biznesit.

Virgjeresha

A jeni kundër dikujt ose dikush eshtë kundër jush. Në dashuri, nëse dikush nuk ka dhënë përgjigje të caktuara mund të thuash mjaftueshëm, mos u pendo për të kaluarën.

Peshorja

Ditë e mirë, dhe entuziazëm si për të përmirësuar marrëdhënien në çift ashtu edhe për të hequr dorë nga gjithçka që nuk ishte shumë fitimprurëse dhe e lindur gjatë dy viteve të fundit.

Akrepi

Nervozizëm, nëse jeni duke përjetuar një ndryshim mbani mend që e doni ju. Ju duhet ti bëni gjërat me kujdes, në shtëpi duke debatuar për një trashëgimi ose çështje financiare për të zgjidhur ose nëse jeni duke ndarë një punë me partnerin tuaj.

Shigjetari

Pasdite rikthehen disa shqetësime, çështjet praktike janë të ngutshme dhe eshtë e mundur ta shkarkoni këtë tension tek ata që doni. Nëse e gjykoni si duhet, duhet të keni guximin të prisni. Në përgjithësi, kjo eshtë një ditë e ulët e energjisë.

Bricjapi

Agjitacioni nuk kalon, do të dëshironi të ndryshoni punë apo njerëzit përreth por eshtë e vështirë në këtë periudhë të arrini atë që dëshironi. Sot, në përgjithësi, këshilla që duhet të ju jap eshtë të mos veni shumë mish në zjarr, ka të ngjarë të ketë pak nervozizëm.

Ujori

Një ditë në të cilën mund të mbërrinin edhe lajme të mira. Ju jeni në harmoni me veten dhe nuk do të keni vështirësi në jetën e marrëdhënies. Nëse ka pasur një tradhti në dashuri më e keqja ka mbaruar, por nuk ka më entuziazmin e mëparshëm!

Peshqit

Takime me fat: ata që kërkojnë dashuri të reja dhe aventura të reja së shpejti do të kënaqen. Në vendin e punës do të dëshironi të filloni projekte të reja, por jeni të lidhur me një angazhim që kërkon kohë.

Nessun commento:

Posta un commento