lunedì 4 aprile 2022

Horoskopi i se e hënë 4 Prill 2022

Horoskopi i se 04/04/2022

Dashi

Ditë e nënshtruar, ka të ngjarë që jeni duke bërë gjëra që nuk ju pëlqejnë gjithnjë mbani mend se ajo që ka lindur tani do të jetë një trampolinë për të ardhmen.

Demi

Ju mund ta realizoni secilin qëllim në mënyrë efektive. Ditë që mund të shpërblejë çifte e "testuara".

Binjaket

Do të jeni në gjendje të filloni të fitoni terapi pikërisht në këtë periudhë ose ndoshta të bëni atë përmirësim estetik që keni dashur prej kohësh. Ndiqni instinktin tuaj; ditë pozitive për takime, zgjidhje të ardhshme, aleanca të reja.

Gaforrja

Disa shpenzime të tepërta ose një investim i bllokuar, jeni në pritje të lajmeve të rëndësishme të punës. Rrahe plaçkën sot.

Luani

Rezultate të mira, eksperimente pozitive: mos e testoni shumë trupin tuaj. Ndonjëherë mund edhe të ofendoni ata që nuk e kuptojnë lojën tuaj!

Virgjeresha

Punoni shumë për të rikuperuar atë që keni larguar. Ditët në vazhdim duket të jenë investime për punë; në dashuri tensionet mund të rriten.

Peshorja

Ju i dhatë më shumë peshë punës sesa çështjeve emocionale dhe disa tensione u krijuan për paratë apo kontratat për tu rinovuar. Eshtë e lehtë që këto ditë mund të dëshironi të qëndroni diku tjetër, në një vend të qetë për tu çlodhur, por nuk eshtë kështu ...

Akrepi

Ata që fillojnë një punë të re ose kompani nuk mund të kenë gjithçka menjëherë, ata që punojnë si punonjës duhet të jenë të kënaqur me atë që eshtë atje. Ata që janë kthyer nga një ndarje nuk duhet të mendojnë se dashuria nuk ekziston.

Shigjetari

Ka më shumë stabilitet dhe kjo eshtë një ditë e mirë për të folur për biznesin, për të takuar partnerë dhe bashkëpunëtorë. Dashuria dhe propozimet, vetëm pasiguria mund tju bëjë të humbni kohë të çmuar.

Bricjapi

Ditë klasike në të cilën duhet të bësh gjithçka dy herë ose të luftosh me një mijë pengesa. Në dashuri jeni të hutuar. Inkurajoni vendimet në çift, ndryshimin e zyrës, shtëpisë, marrëveshjet ose kontratat që të nënshkruhen.

Ujori

Qetësia duhet të mbahet nën kontroll, trupi juaj ka nevojë për ndihmë. Lufta e Ftohtë në dashuri.

Peshqit

Ju duhet të udhëtoni, të lëvizni, të ndryshoni pamje. Momenti i verifikimit në marrëdhëniet në çift. Në fushën profesionale eshtë më mirë të vendosni situata të rëndësishme tani.

Nessun commento:

Posta un commento