giovedì 7 aprile 2022

Horoskopi i se e enjte 7 Prill 2022

Horoskopi i se 07/04/2022

Dashi

Ditë e mirë për të diskutuar dhe sqaruar shumë gjëra. Nëse jeni duke kërkuar një zgjidhje në dashuri, mund të shikoni përreth jush dhe për çifte që e duan njëri-tjetrin ngjarjet për tu vendosur.

Demi

Punë e mirë, por në dashuri duhet shumë vullnet i mirë për të shmangur debatet! Shmangni pyetjet parimore dhe, mbi të gjitha, kthehuni në të kaluarën. Familja ka më shumë nevoja, shmangni grindjet me një të afërm.

Binjaket

Kjo është një ditë ideale për të sqaruar, folur dhe diskutuar si në sektorin profesional ashtu edhe në atë të dashurise. Shpresoj të keni diçka konkrete në tubacion që do tju ndihmojë të ndiheni në lëvizje.

Gaforrja

Ditë që mund të jetë pozitive, më shumë se gjithçka tjetër që tani jeni gati për veprim, për tu përfshirë edhe në sektorë të rinj. Rritja e pasivitetit, thirrjeve të papritura, ju mund të përballoni të bëni hapin e parë. Nëse do të kishte një moment shqetësimi, por tani po kapesh ...

Luani

Një dietë e shoqëruar me pak stërvitje ose gjimnastikë do të ishte e mirë, megjithatë, aktivitetete sportive kërkuese nuk rekomandohen. Dhe kush eshtë në çift eshtë shumë i zënë me biznes ose afarizëm ekonomik: duhet të shfrytëzohet një intuitë në punë ...

Virgjeresha

Do të ketë lajme të mira lidhur me paratë; njerëzit që kanë një biznes kontakti do të jenë të suksesshëm; vetëm në mbrëmje ka pak rënie fizike. Nuk do të rekomandohej të mbani tensionin që eshtë në dashuri. Fitime të vogla.

Peshorja

Rikuperimi i ndjenjave, miqësive, dëshirës për të bërë, për të takuar njerëz të rëndësishëm. Më mirë në punë dhe studim. Mundësi për më të riun.

Akrepi

Mund të përjetoni një mundësi të mirë, një hakmarrje të madhe edhe në funksion të së ardhmes. Vëmendje e dyfishtë nëse ekziston një njeri që nuk eshtë në anën tuaj, nëse dikush tani përfaqëson të kaluarën tuaj.

Shigjetari

Optimistë, proaktivë, të lindurit që duan të fitojnë sfida mund ta shohin ditën vetëm me optimizëm. Nëse jetoni në një marrëdhënie të konsumuar, mund të vendosni të merrni një rrugë të re. Dashuria mund të jetë intriguese dhe tërheqëse.

Bricjapi

Çështjet e dashurisë mund të pësojnë polemika dhe pretendime pa kuptim. Kurseni shpenzimet.

Ujori

Në këto ditë ka shumë për të bërë, shumë për të diskutuar. Në dashuri, diçka e re mund të lindë ose të rilindë, por ju dukeni mjaft të hutuar. Sot përpiquni ti bëni gjërat me qetësi.

Peshqit

Një problem ekonomik që lindi muajt e fundit ende peshon shumë, eshtë e nevojshme të mbyllen boshllëqet që janë hapur për disa kohë. Një vetëdije e re do të ndihmojë në tejkalimin dhe tejkalimin e të gjitha pengesave, mos i nënshtroni trupin tuaj në stres të ekzagjeruar.

Nessun commento:

Posta un commento