giovedì 28 aprile 2022

Horoskopi i se e enjte 28 Prill 2022

Horoskopi i se 28/04/2022

Dashi

Dikush sot do të sqarojë një histori dashurie, nuk ju pëlqen justifikimet. Kjo nuk eshtë koha më e mirë për të filluar me projekte të ekzagjeruara.

Demi

Mundohuni të jeni më pak të shqetësuar, sepse eshtë e rëndësishme të jeni në gjendje të hyni në ëndrrat tuaja dhe të shihni se ku ata drejtojnë. Jeni nervoz, fakti që flini më pak ose zgjoheni më shumë natën gjithashtu e zbulon atë: kërkoni qetesi !

Binjaket

Në dashuri duhet maturi, veçanërisht nëse jeni duke dalë me një person të lidhur. Nga pikëpamja juridike dhe financiare, një periudhë rishikimi eshtë hapur ...

Gaforrja

Ditë e ndershme, edhe një herë duhet durim edhe në shtëpi. Sa i përket dashurisë, ju jeni më të disponueshëm, pengesa ose vonesa për tu marrë parasysh. Shpenzimet jane shumë.

Luani

Për ata që e dinë se kanë një histori të bukur, për ata që duan të realizojnë një dashuri eshtë koha e duhur. Mos hidhni peshqirin tani sepse në punë mund të filloni me ide të tjera, por në vende të tjera!

Virgjeresha

Mos i thuaj jo një dashurie të rëndësishme. Situatë e mirë për ata që kërkojnë pëlqime, lehtësira ...

Peshorja

Në fushën e punës po përjetoni një gjendje te re ose pritjeje, mos nënvlerësoni detyrat e reja. Ka më shumë dëshirë për familjen, për të qenë me njerëzit e dashur dhe për kë kujdeseni më shumë!

Akrepi

Ju do të dëshironi të jetoni diku tjetër, të udhëtoni, të lëvizni, por tani nuk mundeni. Mos mendo se ndjenja që ke ndaj nëse dikush të ka lënduar eshtë dashuria, vetëm krenaria e plagosur flet!

Shigjetari

Ka nga ata që mendojnë për një shtëpi, një transfertë, kanë nevojë për para. Në një mosmarrëveshje mos u përpiq me çdo kusht të provosh se ke të drejtë, nuk ia vlen.

Bricjapi

Ju jeni duke kërkuar dhe është koha të kaloni në faktet. Situata eshtë aktive, e favorshme, diçka ka ndryshuar, sikur papritmas të kishte një ndriçim të rëndësishëm!

Ujori

Mos u entuziazmoni shumë për gjërat, mendoni, nëse keni jetuar një histori për ca kohë mund të tërhiqeni nga dikush tjetër, por vetëm për dëshirën për të përjetuar emocione të reja.

Peshqit

Zgjedhje të rëndësishme dashurie, edhe ata që kanë jetuar një ndarje më në fund mund të bëhen më mirë. Do të keni mundësi të takoni një njeri të këndshëm, mesazhi i drejtohet më të vegjlit.

Nessun commento:

Posta un commento