venerdì 11 marzo 2022

Horoskopi i se e premte 11 Mars 2022

Horoskopi i se 11/03/2022

Dashi

Ju pëlqen të përfshiheni, duke hedhur situata që nuk ju pëlqejnë më, duke vendosur të mbyllni një rrugë në favor të një tjetre: mos bëni asnjë hap të gabuar! Lajme të mira po vijnë, këshillohet të ktheni një biznes, të mesoni strategji të reja. Ndryshimi i rolit ose detyrave në dukje.

Demi

Të pranohen ftesat, takimet. Këto janë ditë të dobishme për të provuar të gjeni pak humor të mirë.

Binjaket

Nëse keni biznesin tuaj, sot mund të keni kënaqësi të mira. Ndiheni si një forcë e madhe që hyn në jetën tuaj.

Gaforrja

Katër javët e ardhshme mund të jenë të mira për një lidhje dashurie. Ju e dini shumë mirë se cili eshtë armiku juaj numër një. Sot eshtë mirë, por ju dukeni të lodhur, shumë gjëra për të bërë dhe organizuar.

Luani

Në punë mund të arrini më në fund dhe të merrni një kënaqësi të mirë. Situata te mira në përgjithësi!

Virgjeresha

Sot diçka nuk eshtë në rregull, duhet të bësh shumë gjëra, energjia nuk eshtë shumë. Duhet të veproni me vendosmëri në fushën e punës ku eshtë e nevojshme të kompensoni kohën e humbur dhe dëshirën për të bërë.

Peshorja

Mire në lidhje me çdo çështje ligjore që u ngrit në të kaluarën. Dashuria kërkon një gjest shtesë mirëkuptimi.

Akrepi

Kujdes ndaj parave, mbaj mend edhe një herë që nuk duhet të dekurajoheni edhe nëse kërkohet ndërmjetësim në vendin e punës. Kujdes.

Shigjetari

Bukur në dashuri! Tani mund të jeni në gjendje të arrini atë që dukej e largët ose e pamundur. Fat në takime, këshillohet që të mos mbylleni në shtëpi. Mundohuni të reagoni, veçanërisht nëse mendoni se dikush nuk ju ka konsideruar ashtu siç duhet!

Bricjapi

Eshtë një ditë konfuze, por do të bëhet më mirë. Problemet e veçanta familjare ju shtyjnë të veni dashurin në fund.

Ujori

Ditë interesante për kontaktet, qoftë edhe për dashurinë; projekte të vogla ose të mëdha mund të lindin ose rilindin në këtë fazë të veçantë të jetës tuaj, takime me fat.

Peshqit

Jam i bindur që shumë të lindur nga shenja brenda dy javësh do të fillojnë të mendojnë për projekte të mëdha, dikush tashmë ka nisur ide të mira, pasiguri në dashuri. Mëngjesi eshtë i vështirë. Mos gërmoni në të kaluarën dhe përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi për të ardhmen tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento