mercoledì 23 marzo 2022

Horoskopi i se e mërkurë 23 Mars 2022

Horoskopi i se 23/03/2022

Dashi

Gjatë kësaj dite eshtë e mundur të argëtoheni, të gjeni zgjidhje të mira. Një ditë qetësie më të mirë dhe të mirëpritur ...

Demi

Sulmoni nëse jeni të interesuar të fitoni. Ju jeni kurioz, aq më shumë lajme që jetoni dhe aq më shumë ndiheni të gjallë!

Binjaket

Një ditë që mund të jetë shpërblyese për gjërat e vogla. Eshtë një ditë e rëndësishme për të gjetur qetësinë në familje, çështjet e punës lirohen.

Gaforrja

Çështje të pazgjidhura mund të dalin. Vëmendje në dashuri: ajo që ka lindur tani nuk mund tju kënaq plotësisht. Mos u lodhni shumë, dhimbje në këmbë.

Luani

Ju mund të mos jeni më të sigurt se çfarë po mendoni ose ndjeni më. Ka njerëz rreth jush që në vend që tju ndihmojnë të zgjidhni problemet, duket se duan të komplikojnë jetën tuaj.

Virgjeresha

Eshtë koha e duhur për të pohuar veten, edhe për ta bërë veten të dëgjuar, veçanërisht nëse dikush ka pyetur kohët e fundit punën tuaj. Rivlerësimi i një ndjenje dhe fati në takime.

Peshorja

Betejat e fituara, ju do të jeni në gjendje të forconi idetë tuaja, rimëkëmbjen e madhe psiko fizike; pas disa muaj shqetësimesh, edhe dashuria bëhet protagoniste. Kontaktet me fat. Ndihmoni të flini me çajra bimorë natyralë.

Akrepi

Ju mund ta realizoni nevojën tuaj në një kohë të shkurtër. Formë e shkëlqyeshme trupit, rikuperim nga lodhja.

Shigjetari

Situatë intriguese, yjet janë me ju nëse keni ndërmend të bëni njohje të reja! Idetë janë të favorizuara, por kujdes nga ata që përpiqen tju bllokojnë. Disa ndryshime pune nuk kanë qenë të lehta për tu gëlltitur kohët e fundit.

Bricjapi

Ditë interesante për ata që kanë mundësinë të punojnë në një afat të caktuar, ose dëshirojnë të hapin një biznes me një partner. Në dashuri, ndryshimet janë pozitive dhe takimet janë të këndshme. Ata që janë bashkë për një kohë të gjatë mund të rizbulojnë dashurinë, të gjitha takimet janë të favorizuara.

Ujori

Mos e nënvlerësoni dashurinë, historitë e reja janë të rëndësishme. Mos shtyni diskutimet që mund të menaxhohen lehtësisht në këto orë deri nesër.

Peshqit

Një ditë stresuese, kjo mund të krijojë shqetësime në familje, me vëllezërit e motrat ose të afërmit, veçanërisht nëse ka çështje të papaguara parash.

Nessun commento:

Posta un commento