giovedì 17 marzo 2022

Horoskopi i se e enjte 17 Mars 2022

Horoskopi i se 17/03/2022

Dashi

Ditë e rëndësishme. Gjeni dëshirën për të vënë bast për të ardhmen. Periudha përgatitet mirë nëse jeni duke pritur për një përgjigje për një gjygjë ose një marrëveshje të re biznesi.

Demi

Një ngarkesë e shkëlqyeshme dhe gjatë kësaj dite, aftësi të shkëlqyera të qitjes. Gjërat ndryshojnë papritur dhe ajo që dukej si një limit tani bëhet një trampolinë!

Binjaket

Nuk ju shkon ashtu siç dëshironi, disa ngacmime në punë, duhet të pakësoni një bashkëpunim. Realiteti eshtë se ju jeni shumë të lodhur dhe se po bëni shumë gjëra së bashku.

Gaforrja

Lodhje në këmbë : përveç kësaj, dita po shkon mirë. Nismat e reja janë të këndshme, në dashuri ka disa dyshime.

Luani

Eshtë e mundur që brenda pak javësh të duhet të zgjidhni një mosmarrëveshje të vjetër që ka mbetur pezull. Një periudhë e sfidave të reja, gjithashtu në lidhje me punën. Në dashuri, nëse shkoni në klube, nëse doni të kaloni një ditë të veçantë, do të keni më shumë shigjeta në harkun tuaj ...

Virgjeresha

Historitë e dashurisë që nuk llogariten do të vihen në dyshim; keni vendosur të mos humbni kohë me njerëz që nuk meritojnë vëmendje. Ju do të doni të arratiseni, përgjegjësi të forta familjare.

Peshorja

Ardhja në ndërmjetësim do të ishte ideale veçanërisht nëse ka çështje ligjore që kanë ndodhur për disa kohë. Ndoshta ishin mendimet e tepërta që krijuan problemet.

Akrepi

Gjatë kësaj dite ka mundësi të merrni një konfirmim të bukur, hutimet e javëve të fundit duket se janë zgjidhur. Ju e shihni jetën në rozë, do të dëshironi një dashuri më interesante, takime pozitive.

Shigjetari

Ju jeni padyshim më i fortë gjatë mbrëmjes. Në dashuri të justifikuar mungesat për arsye pune, ka nga ata që janë shumë larg shtëpisë.

Bricjapi

Kjo eshtë një ditë e veçantë, dikush do tju shtyjë të bëni diçka që nuk e dëshironi, në fund ju bini në këmbë. Disa armiq përreth.

Ujori

Jetoni çdo emocion të plotë, edhe në dashuri ku, për fat të keq, tensionet dhe pakënaqësitë e thella mund të jenë rikthyer për disa ditë. Ka mundësi që këto ditë të dëshironi të mbyllni bashkëpunime të kota, një mbrëmje me ton të ulët.

Peshqit

Nuk duhet të nënvlerësoni një histori të re dashurie, një njeri Demi ose Virgjëresha mund të jetë pranë jush në një projekt të rëndësishëm. Nëse ka takime biznesi ose duhet të përballeni me gjëra të rëndësishme, sigurisht që mund ti jepni më shumë hapësirë përvojave të reja.

Nessun commento:

Posta un commento