sabato 26 febbraio 2022

Horoskopi i se e shtunë 26 Shkurt 2022

Horoskopi i se 26/02/2022

Dashi

Ju nuk dukeni shumë të motivuar sot, eshtë sikur po bëni një pushim për reflektim. Një surprizë në mbrëmje, por një mëngjes i ndrydhur.

Demi

Aspekti ekonomik mund të jetë shqetësues nëse shpenzoni më shumë sesa fitoni. Nëse një njeri nuk bën atë që thua ose dikush në familje rezulton të jetë në kundërshtim me mendimet tuaja, te gjithë bota do të shembet!

Binjaket

Kthehuni pak qetësi dhe gjithashtu një forcë fizike. Dashuri e madhe, ju mund të kapërceni argumentet familjare. Lajmet vijnë së shpejti.

Gaforrja

Eshtë një periudhë krijuese, e rëndësishme. Përmirësoni dashurinë: drita jeshile për kontaktet dhe udhëtimet. Emocionet në ajër.

Luani

Nuk duhet të shqetësoheni për disa përleshje të pavullnetshme, megjithatë nëse ka diçka për të sqaruar, shfrytëzojeni këtë ditë. Mund të filloni përsëri, por vetëm nëse jeni të bindur se po e bëni atë. Puna kërkon pak ...

Virgjeresha

Shqetësimet e vogla sezonale nuk ju lejojnë të jepni më të mirën tuaj. Ju duhet të përballeni me njerëz që janë armiqësor ndaj ideve të caktuara të juajat.

Peshorja

Ditë e shkëlqyeshme, zemër e çmendur. Ju mund të merrni një marrëveshje të mirë.

Akrepi

Ka konflikte të vogla, kujdes nëse duhet të merrni masa ligjore, gjithçka do të lëvizet me kujdes. Në dashuri, kushtojini vëmendje diskutimeve që duhet të shmangen absolutisht.

Shigjetari

Konfuzioni në dashuri mbretëron suprem. Për fat të keq, kohët e fundit, ka pasur shumë vështirësi ...

Bricjapi

Keni vështirësi për të kapërcyer, jeni të zemëruar se si po shkojnë disa gjëra; ti e di si je krijuar apo ben si thua dhe e di qe ke vleresimin e te gjitheve apo ik, qetesohu!

Ujori

Ju merrni frymë më mirë, tani eshtë e mundur të bëni edhe projekte afatgjata. Në këtë periudhë ju duhet të merrni energjitë tuaja pozitive përsëri duke lëvizur. Ju duhet të rimarrni forcën fizike pas një periudhe të rëndë.

Peshqit

Duhet të jeni të kënaqur me atë që paraqitet dhe të mos prisni të pamundurën në dashuri, zgjedhjet që do të bëni do të jenë të rëndësishme. Ju po kaloni një fazë konflikti që eshtë një parathënie e një rinovimi.

Nessun commento:

Posta un commento