sabato 15 gennaio 2022

Horoskopi i se e shtunë 15 Janar 2022

Horoskopi i se 15/01/2022

Dashi

Një ditë që lindi në një mënyrë shumë interesante, midis sot dhe nesër ju nuk mund të merrni vetëm propozime të mira por edhe pamje të qartë, ju jeni shumë tërheqës.

Demi

Sektori i miqësisë do të rishikohet, gjithashtu ka pasur edhe largime në fund. Ndërsa për dashurinë, duhet të kemi kujdes: teprimi nuk lejohet!

Binjaket

Në këtë periudhë është e rëndësishme të kuptoni me kë merreni, sepse problemi i vërtetë nuk jeni ju, por të tjerët. Ju jeni hutuar.

Gaforrja

Sot përpiquni të bëni gjithçka me qetësi. Siklet apo grindje në shtëpi për arsye parash.

Luani

Pavarësisht vullnetit tuaj, kjo ditë mund të lindë me vështirësi, bëni kujdes nëse frekuentoni Virgjëreshën dhe Bricjapin. Në dashuri, gjërat mund të shkojnë më mirë, por vullnet i mirë eshtë i nevojshëm.

Virgjeresha

Nëse një njeri vonon të japë një përgjigje ose disa projekte janë në pritje, mund të humbni durimin. Ata që kanë qenë të sëmurë për një kohë të gjatë dhe arrijnë të dalin prej saj i detyrohen, mbi të gjitha vullnetit të tyre të mirë.

Peshorja

Përdorni instinktet tuaja për të përfituar sa më shumë nga ai që doni, jini më të disponueshëm dhe nuk do të zhgënjeheni. Lodhje, ndonjëherë bëheni nje person i bute. Edhe ju që dukeni si një person shumë i butë keni momente kur nuk mund ti qëndroni askujt.

Akrepi

Nuk duhet shumë për tju zemëruar. Kini kujdes nga çdo sulm. Mire në dashuri, nëse jeni beqar duhet të keni durim.

Shigjetari

Kishte një bezdi të vogël në familje, ndoshta duhej të ndihmoni një njeri që nuk ka qenë mirë. Vonesat që ju shqetësojnë.

Bricjapi

Zemra juaj eshtë plot dashuri, por ndiheni sikur jeni hedhur mënjanë. Mundohuni të keni kujdes nga shpenzimet, kuletat nën presion ...

Ujori

Një ditë pak e rëndë. Kini kujdes të mos jetoni dy histori në të njëjtën kohë ...

Peshqit

Ditë e shkëlqyer, kapërceni komplikimet; nëse jeni në kërkim të historive të reja dashurie, periudha nuk eshtë dorështrënguar. Nevojat tuaja praktike dhe ekzistenciale mund të plotësohen.

Nessun commento:

Posta un commento