venerdì 7 gennaio 2022

Horoskopi i se e premte 7 Janar 2022

Horoskopi i se 07/01/2022

Dashi

Së shpejti lajme, ftesa që nuk i prisnit. Forca dhe guximi: impononi idetë tuaja edhe në dashuri.

Demi

Në këtë periudhë mbërrijnë një lajm i mirë, pas një krize ose një ngadalësimi në punë fillojmë përsëri me më shumë vendosmëri, më shumë shpresë. Mendoni për dashurinë me më pak argumente. Ju do të kontaktoheni nga një person që ju do. Kush ju ka kritikuar do tju japë të drejtë, sukses personal.

Binjaket

Ju nuk po kaloni një ditë të lehtë, edhe në dashuri ndonjëherë ju duket sikur jeni vetëm, edhe nëse keni jetuar së bashku për vite. Takime, marrëveshje, veprime të preferuara. Fiziku eshtë i provuar sepse së fundmi angazhimet janë dyfishuar.

Gaforrja

Padurimi juaj ka arritur kulmin dhe nuk eshtë e mundshme që sot nëse një person krijon bezdi në jetën tuaj, ju mund ti largoni ato. Në dashuri, dyshimet e vogla mund të mos ju shqetësojnë drejtpërdrejt, por paqartësia mbetet.

Luani

Keni energji të shkëlqyer emocionale dhe psikologjike. Ditë më të mira që vijnë edhe nëse keni ndërmend të shkoni përpara me një njeri i cili bën si një i shurdhër.

Virgjeresha

Eshtë diçka e paqartë për familjen dhe marrëdhëniet e gjata. Për ata që jetojnë një periudhë të rëndësishme dashurie zgjedhjesh për jetën.

Peshorja

Ju jeni të pakënaqur, nëse jeni në çift përpiquni të mos derdhni gjithçka mbi partnerin tuaj. Në punë duhet pak durim dhe kujdes.

Akrepi

Energji pozitive që mund ta përdorni për të zgjidhur problemet e punës. Ju mund të jeni të zemëruar me një person i cili, sipas gjykimit tuaj, ju ka lënë pas dore, por në këto ditë do të jetë e mundur të bëni paqe!

Shigjetari

Mos nënvlerësoni një dashuri të re dhe këto ditë përpiquni të pranoni disa ndryshime. Ju keni shumë miq ... por nuk janë të gjithë aq të sinqertë sa dëshironi: bëni një përzgjedhje të përshtatshme!

Bricjapi

Duhet të bëni një bilanc të situatës në dashuri dhe në punë. Jepini vetes një pushim mendor dhe fizik. Nëse keni mundësi, përpiquni të digresoni sa më shpejt të jetë e mundur!

Ujori

Për dashurinë eshtë e vështirë të bësh gabime apo të jesh vetëm, nëse ke përjetuar një krizë mund të dalësh prej saj. Puna jep dëshira të mira, idetë janë fituese.

Peshqit

Duke iu përmbajtur modeleve të vjetra ose të kesh frikë të ndryshosh, mbajtja mund të jetë mënyra e vetme për të bllokuar kaq shumë pozitivitet. Realiteti eshtë që ju jeni mjaft i hutuar, keni menduar për disa ditë që nuk jeni në lartësinë e disa gjërave që po bëni ...

Nessun commento:

Posta un commento