mercoledì 26 gennaio 2022

Horoskopi i se e mërkurë 26 Janar 2022

Horoskopi i se 26/01/2022

Dashi

Dëshira juaj për dashuri eshtë më e madhe, përpiquni të jeni të disponueshëm, sepse kohët e fundit keni qenë shumë kritikë. Ju mund të ndiheni më të lodhur ose nervoz, nuk eshtë e lehtë të menaxhoni gjithçka!

Demi

Ata që kanë pasur një histori të gjatë mund të martohen ose të jetojnë së bashku. Çdo ditë kur shkoni në punë ose, në çdo rast, lidheni me të tjerët duke i premtuar vetes që të mos ngrini polemika, por nuk eshtë e lehtë.

Binjaket

Pasioni brenda çiftit tani është i rëndësishëm. Përfitimet profesionale. Ka më shumë pasion në dashuri dhe e kaluara duhet braktisur, edhe me ata që nuk ju dhanë atë që dëshironi.

Gaforrja

Në dashuri jeni ju që krijoni momente të mira dhe të këqija. Eshtë koha për të ndryshuar gjithçka, edhe referencat që nuk janë më të vlefshme!

Luani

Ditë pak e qetë; përpiquni të mos përpiqeni shumë dhe bëni vetëm atë që mundeni. Në përgjithësi, kjo eshtë një ditë e ulët e energjisë.

Virgjeresha

Zgjidhje të mira për çështje pune ose studimi, ditë e bukur për dashuri. Ndjenja pozitive në rritje.

Peshorja

Disa vështirësi komunikimi janë të mundshme. Dashuria lë për të dëshiruar, shpresoj të kesh kohë për të dashuruar, por më duket se je në një lloj "rënie të dëshirës".

Akrepi

Momente agjitacioni në çift, më mirë të shtyhet çdo vendim për nesër. Durimi në familje.

Shigjetari

Periudha e rikuperimit! Ka të ngjarë që keni shpenzuar shumë para dhe tani duhet të ndaloni, të bëni një pauzë për reflektim. Mundohuni të vendosni në pranga një situatë dhe ti jepni vetes një çlodhje!

Bricjapi

Kjo eshtë koha për të menduar për një deklaratë të bukur dashurie. Mendoni me shum per trupin tuaj.

Ujori

Merrni pak qetësi; eshtë e mundur një rilindje e shqetësimeve të vjetra, nga ana tjetër nuk qëndroni kurrë pa lëvizur; ju duhet të flini edhe disa orë, përpiquni të relaksoheni. Në shtëpi dikush ju akuzon se jeni "larg", kjo mund të ndodhë edhe nëse i doni ata përreth nesh, problemi eshtë se puna ju merr mendimet.

Peshqit

Të lindur me pak bezdi këtë ditë, duhet të përpiqeni të mos lodheni. Tërheqjet e periudhës janë fizike, kujdes nga një Ujor.

Nessun commento:

Posta un commento