martedì 11 gennaio 2022

Horoskopi i se e martë 11 Janar 2022

Horoskopi i se 11/01/2022

Dashi

Gjërat përmirësohen, edhe mund të rikuperoni një marrëdhënie, ndoshta keni ekzagjeruar në një debat, por ka edhe kohë për të kërkuar falje ose për të kapur hapin.

Demi

Mund të zgjidhni një problem të shtëpisë ose të mbyllni një rrjedhje, mund të gjeni një pikë marrëveshjeje me njerëzit që ju duan vërtet. Kujdesuni më shumë për shëndetin tuaj. Epo sfera dashurise.

Binjaket

Gjithçka eshtë në duart tuaja, përpiquni të mos tundni gjërat dhe të shtyni çdo diskutim. Në dashuri fluturojnë akuza nga më të ndryshmet, për shembull njëri nga të dy mund ti ketë dhënë më shumë hapësirë punës duke lënë jashtë partnerin: do të ishte më mirë të shmangni diskutimet.

Gaforrja

Një udhëtim i afërt, ndryshon jo për argëtim por jashtë domosdoshmërisë. Mes sot dhe nesër do të duhet të jeni të kujdesshëm edhe në ndërlikime të vogla të tilla si gjobitje ose shpërqendrime që ju kushtojnë shtrenjtë. Do të të duhej një relaksim larg rutinës.

Luani

Ditë që lindi në një mënyrë paksa shurdhuese, lodhëse. Bëni kujdes kur lëvizni, diçka shkon vonë në pjesën e dytë të ditës.

Virgjeresha

Nuk mungon pasioni në këtë ditë që ju bën veçanërisht të disponueshëm ndaj të tjerëve. Fitnesi përmirësohet, qetësi e brendshme.

Peshorja

Sot nuk keni një dëshirë të madhe për të argumentuar, megjithatë dikush do të përpiqet tju bëjë nervozë! Për disa ditë duhet maturi në të gjitha marrëdhëniet.

Akrepi

Perspektiva interesante dhe mendoj se tashmë keni marrë një ofertë të mirë për punë. Nëse dikush eshtë përpjekur tju kënaqë në të kaluarën tani nuk mund të veprojë më, ju mund të hakmerreni mirë.

Shigjetari

Disa nuk u pëlqen të punojnë si punonjës dhe nëse eshtë e mundur përpiqen të fillojnë biznesin e tyre ose të drejtojnë diçka. Edhe ata që kanë jetuar një ndarje, tani kthehen te këshillat më të buta.

Bricjapi

Paratë kanë rëndësi për tu diskutuar por nuk duhet të ketë ndonjë problem të madh. Në dashuri tolerancë zero! Edhe nëse jeni të ndarë, ju mund ti kujtoni ishit se kane plane, se duhet të bëjë diçka për ju.

Ujori

Ju ftoj të realizoni projekte, sidomos nëse kanë të bëjnë me dashurinë. Jeni pak intolerant.

Peshqit

Do të jetë e nevojshme të sqarohen të gjitha çështjet që kanë disa lidhje me ligjin, me kontratat. Mos kini frikë sepse shpesh janë ankthet që ju ndalojnë, mos i fajësoni të tjerët.

Nessun commento:

Posta un commento