lunedì 3 gennaio 2022

Horoskopi i se e hënë 3 Janar 2022

Horoskopi i se 03/01/2022

Dashi

Nëse doni dashuri, thjesht duhet të lëvizni, të takoni miq, të shoqëroheni me njerëz të rinj. Ata që duhet të tregojnë cilësitë e tyre mendojnë se po hyjnë në skenë, një pengesë për të kapërcyer.

Demi

Idetë pozitive vijnë, por shtyni vendimet e rëndësishme dhe shmangni diskutimet e panevojshme. Kujdes me durimin.

Binjaket

Për sa i përket punës, kjo periudhë ju shpërblen për përpjekjet që keni bërë deri tani. Takime të rëndësishme, interesante, mundësi për tu kapur mirë me Shigjetarin dhe Luanin.

Gaforrja

Pasdite vjen një energji e bukur dhe, pikërisht tani, do të merrni një konfirmim të bukur. Emocionalisht dhe intelektualisht do të jeni shumë reaktivë, kështu që, ju lutemi, ziheni gjithashtu dhe mbi të gjitha në dashuri.

Luani

Puna e preferuar edhe stimuluese. Do të jetë një ditë rikuperimi psiko-fizik.

Virgjeresha

Ditë plot me gjëra për të bërë, edhe ndaj atyre që i doni sonte do të përdorni tonet e tepërta. Duhet të bëni mirë llogaritë, dyshime për rinovimin e kontratës...

Peshorja

Të gjitha gjërat që jeni duke bërë janë të rëndësishme, eshtë sikur një qendër e vëmendjes të shikojë! Por, pikërisht për këtë arsye, përgjegjësitë janë dyfishuar, mos u merrni me reflektime të hidhura.

Akrepi

Kini kujdes nga stresi i tepruar. Eshtë një kohë e vështirë vetëm nëse zvarritesh histori nga e kaluara.

Shigjetari

Për të rinjtë pa punë, fillon një fazë praktike ose kërkimi, e cila do të jetë e rëndësishme për muajt e ardhshëm, mos e nënvlerësoni dashurinë. Kriza momentale në lidhje me paratë, shpenzimet e tepërta duhet të mbahen nën kontroll. Pasdite, rënie e lehtë fizike.

Bricjapi

Nuk ka vështirësi në shikim, kështu që duhet të jeni optimist dhe nëse keni ndonjë problem për të zgjidhur, rrezikoni pa frikë. Në dashuri nuk ka më armiqë nga e kaluara, ju ktheheni në skenë.

Ujori

Përgatituni për një sfidë, nuk do të fitohet plotësisht. Në dashuri, përpiquni të flisni në mënyrë që të mos bini në keqkuptime të panevojshme.

Peshqit

Nuk eshtë e lehtë të pajtohesh me atë që ndjen zemra, tensionet janë të larta, ankthi eshtë i tepruar. Kujdes nga disa shpenzime tepër të mëdha, ka nga ata që duhet të kërkojnë një kredi, një hipotekë.

Nessun commento:

Posta un commento