sabato 25 dicembre 2021

Horoskopi i se e shtunë 25 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 25/12/2021

Dashi

Të favorizuar udhëtimet dhe lëvizjet, nuk e përjashtojmë mundësinë që së shpejti të përjetoni lidhje të reja, por duhet ta lini veten. Kujdes nga faturat. Harresa. Dita po.

Demi

Eshtë një ditë e mendimeve të dyta. Eshtë sikur njerëzit përreth jush në vend që të luajnë lojën tuaj po përpiqen tju tërheqin vëmendjen.

Binjaket

Favorizoni dëshirat tuaja. Dashuria duket më pak kokëfortë dhe më e disponueshme.

Gaforrja

Vlerësoni me kujdes miqësitë e reja. Rrezikoni pak bezdi pasdite, mos e teproni.

Luani

Ju nuk jeni dakord me ata që ju rrethojnë dhe rrezikoni të debatoni edhe nëse ju pëlqen ta bëni këtë. Ju nuk humbni ritmin e duhur, një prishje të vogël në shtëpi.

Virgjeresha

Nëse do të kishte ndonjëherë ndonjë gabim ekonomik, tani do të ketë një shans të rimëkëmbet edhe të kthehet në lojë. Shmangni grindjet në dashuri; më në fund kërkoj falje nga një person.

Peshorja

Vjen një periudhë suksesesh të vogla apo të mëdha, kjo varet edhe nga mënyra se si keni ndërmend të menaxhoni të ardhmen tuaj. Në dashuri do të jeni të disponueshëm, do të tregoni se çfarë ndjeni realisht, edhe për ata që kanë mbetur vetëm, kjo eshtë një periudhë takimesh.

Akrepi

Ditë e shkëlqyeshme, intuitat duhet të ndiqen. Dikush dashurohet me një person të huaj, emocione që mund të lindin gjatë udhëtimit.

Shigjetari

Ju po rikuperoni disa nga rruga e humbur. Gëzime të vogla familjare ose personale.

Bricjapi

Duhet të jesh mes të tjerëve për të gjetur vrullin, entuziazmin e nevojshëm. Kontaktet e dashurisë, nëse zemra eshtë vetëm, duhet vepruar menjëherë.

Ujori

Prano ftesat. Në dashuri, mos u tregoni kokëfortë me ata që nuk ju duan.

Peshqit

Ka pak tension në marrëdhëniet me të tjerët. Në dashuri, nëse keni frikë të ndiheni të nënshtruar, flisni qartë me partnerin tuaj menjëherë ...

Nessun commento:

Posta un commento