sabato 18 dicembre 2021

Horoskopi i se e shtunë 18 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 18/12/2021

Dashi

Kini kujdes të mos hidhni shikime ose lë të kuptohet se dikush që nuk ka interes për ju. Ju duhet ti bëni gjërat me më shumë qetësi!

Demi

Ditë pak të lodhshme ose plot vonesa, distancohuni nga dikush që dëshiron tju bëjë zemërimin. Do të jetë e nevojshme të kuptoni, pa dyshim, nëse ka diçka rreth jush që ka një ndikim negativ në jetën tuaj ...

Binjaket

Kontradiktat nuk dëmtojnë, por kur bëhen të tepërt ato mund të bëhen një barrë. Eshtë e mundshme që për ca kohë të keni qenë të përfshirë në një çështje familjare ...

Gaforrja

Ditë interesante, si gjithë kjo periudhë që ka fuqinë të ringjallë aksionet tuaja. Mbrëmja eshtë thjesht për të kuptuar se çfarë eshtë e gabuar, të përpiqeni të sqaroni gjërat dhe përfundimisht ajo do të zhvillohet në favorin tuaj.

Luani

Tensionet po rriten gjithashtu sepse aksionet janë shumë të larta dhe ka mundësi të mëdha. Disa janë gati të fillojnë një sfidë të re dhe kjo të çon në nervozizëm.

Virgjeresha

Me zgjedhje personale ose me fat tani eshtë e mundur të takoni njerëz që nuk i keni parë për një kohë të gjatë, qoftë edhe për më shumë se një vit. Ditë e veçantë kur mund të përplaseni me shumë njerëz.

Peshorja

Tensionet e vetme që shoh në këtë periudhë janë emocionale, mos mendoni shumë për të kaluarën. Besoj se ka arsye pse dikush do të ndryshojë jetën e tij.

Akrepi

Mundohuni të shmangni shqetësimet në zonën e kontaktit. Rimëkëmbje për disa të dashuruar, për çifte e reja pak hutim.

Shigjetari

Këto ditë përpiquni të heqni qafe një barrë, nëse ka një inat të vogël apo të madh ndaj dikujt eshtë më mirë të përballeni me atë që eshtë e gabuar, të flisni më shumë sesa të mbani gjithçka brenda.

Bricjapi

Po humbisni më shumë kohë për të parë se njerëzit përreth jush bëjnë atë që thoni! Nuk eshtë e lehtë tu besosh të tjerëve, pak por të mirë. Shmangni të gjitha llojet e lojërave të fatit dhe kërkoni mirëkuptimin e nevojshëm për të jetuar mirë.

Ujori

Eshtë një ditë konfuzioni, jo aq për idetë tuaja sa për njerëzit përreth jush. Për sa i përket dashurisë, situatat kanë ndryshuar edhe mund të bëni një zgjedhje përfundimtare!

Peshqit

Ju duhet të merrni parasysh të gjitha situatat e favorshme, si dhe idetë e të tjerëve, nëse nuk doni të krijoni konflikte ose vonesa të panevojshme. Ju e angazhoni veten, disa njerëz përreth përpiqen, në vend të kësaj, të vendosin një çelës në punë, vëmendje!

Nessun commento:

Posta un commento