mercoledì 15 dicembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 15 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 15/12/2021

Dashi

Do ndiheni pak të shtypur, të acaruar, eshtë e rëndësishme të shmangni konfliktet me mjedisin dhe këshilla eshtë të shtyni gjithçka.

Demi

Në momentin e fundit, mund të anashkaloni një takim. Duhet të takoni me një konkurrencë nga e kaluara, dashuri e pavendosur.

Binjaket

Disa fërkime në ambientin e shtëpisë, planifikoni diplomatikisht një diskutim në vendin e punës. Sot do të jetë më mirë të shmangni humbjen e energjisë ...

Gaforrja

Do të mund të bëni një zgjedhje të rëndësishme dashurie, brenda 2 javësh vendoseni në mur. Mundësi të shkëlqyera për ata që kërkojnë situata të reja.

Luani

Mundohuni të shmangni konfliktet me mjedisin përreth, duhet të kapërceni stresin që do të ndodhë për shkak të shumë gjërave për të bërë. Sot pritet një rënie e lehtë e dashurisë ...

Virgjeresha

Ju keni një ndjenjë të veçantë por disa janë kundër jush, kjo eshtë veçanërisht e bezdisshme. Në konfirmimet e dashurisë në horizont, vetëm me paratë do të duhet të jeni më të kujdesshëm...

Peshorja

Njohuri të rastit. Shoqatat dhe bizneset janë plotësisht nën rishikim. Dita, megjithatë, përfundon me sukses të mirë dhe një buzëqeshje përfundimtare!

Akrepi

Mendimet jane si ari. Mundësi për ata që duan të shikojnë horizonte të reja sentimentale...

Shigjetari

Shumë gjëra për të zgjidhur në mënyrë profesionale. Mos u ngatërroni në dashuri.

Bricjapi

Ju duhet ta lini veten të shkojë dhe të shfryjë gjithçka që ndjeni brenda, eshtë një ditë që do të ndihmojë për ta arritur këtë; në dashuri nuk mungojnë keqkuptimet. Unë nuk përjashtoj propozime të reja në vendin e punës, ju duhet të insistoni në çdo rast në atë që dëshironi të bëni. Thirrje të mundshme për një punë me kohë të pjesshme.

Ujori

Ju duhet të përqendroheni te dashuria sepse mund të ketë nevojë për të. Eshtë e mundur, nëse keni përvojën e duhur, që të vijë një konfirmim pune.

Peshqit

Jeni lodhur duke bërë gjërat e zakonshme dhe prej disa muajsh po përpiqeni të rregulloni jetën tuaj. Për dashurinë, diçka ndryshon, marrëdhëniet e kota ndërpriten, ato të vlefshme përmirësohen!

Nessun commento:

Posta un commento