sabato 13 novembre 2021

Horoskopi i se e shtunë 13 Nëntor 2021

Horoskopi i se 13/11/2021

Dashi

Ka probleme me paratë, dikush po bën një kërkesë për të, për të qenë në gjendje të bëjë një dëshirë të vogël të rëndësishme. Martesa dhe marrëdhëniet emocionale kërkojnë një pjesë të mirë të vullnetit, detyra të reja ose mundësi.

Demi

Mund të ketë shumë shqetësime dhe duhet të keni kujdes që të mos e teproni me përpjekjet fizike. Sonte mund të organizoni një takim të këndshëm, me një njeri të Virgjëreshës ose Akrepit, mund të lindin njohuri dhe emocione të veçanta.

Binjaket

Përvishni mëngët, mund të mbështeteni në një periudhë rikuperimi. Ju duhet të bëni paqe me një person me të cilin kohët e fundit ka pasur grindje të vazhdueshme.

Gaforrja

Sot eshtë një ditë e rëndësishme, ju gjithashtu mund të arrini një moment historik të madh. Dita është po nga ju.

Luani

Mund të ketë ndonjë konflikt të vogël gjatë ditës. Disa shqetësime dhe tensione të fortë!

Virgjeresha

Kjo ditë rezulton të jetë shumë interesante, vërtet nëse duhet të flisni për dashurinë mos e shtyni një sqarim, por bëjeni menjëherë. Edhe nëse keni mbyllur së fundmi një program, mund të filloni përsëri.

Peshorja

Gjatë kësaj kohe, duhet të jeni të kujdesshëm se si silleni me të tjerët. Duhet të merrni këshillat e një personi më të madh se ju, polemika me një njeri të Peshqve.

Akrepi

Këto ditë keni një shans më shumë për tu vënë re. Ia vlen të kënaqesh me disa ngatërresa të tjera dashurie. Një dashuri "e shurdhër" mund të ringjallet papritmas ...

Shigjetari

Kontaktet e preferuara: Merrni miqtë dhe rrini me njerëzit që ju pëlqejnë. Rinovime të vogla të jetës tuaj dhe një rikuperim në dashuri.

Bricjapi

Sfidat e fituara. Vetëm pak agjitacion ...

Ujori

Udhëtimet janë të favorizuara. Periudhë pjellore për çifte që duan të kenë një fëmijë.

Peshqit

çdo gjë që të bëni, mos harroni ta mendoni mirë. Ndiheni në një gjendje të pasigurisë në dashuri që duhet të plotësohet: pastroni çdo dyshim!

Nessun commento:

Posta un commento