venerdì 5 novembre 2021

Horoskopi i se e premte 5 Nëntor 2021

Horoskopi i se 05/11/2021

Dashi

Sot jeni përfshirë në një problem praktik, administrativ. Kini kujdes në mosmarrëveshjet midis ish: është e lehtë të jetosh momente tensioni në shtëpi.

Demi

Yjet ju ndihmojnë të filloni projekte, angazhime - gjithçka do të bëhet më pozitive në të ardhmen e afërt. Marrëdhënie harmonike, sharm dhe arritje.

Binjaket

Maturia maksimale në marrëdhëniet e punës që janë të llogaritur të ndryshojnë në muajt e ardhshëm. Në dashuri jeni më pak të pavendosur, megjithatë me një njeri Dem ose Peshq ka disa polemika që duhen menaxhuar me kujdes.

Gaforrja

Mos u shqetësoni për kritikat, polemikat, për fat të mirë keni krahët e gjera. Distanca, jo vetëm distancat fizike.

Luani

Situata emocionale nuk ju bind plotësisht, një ditë e veçantë që ju fton të jeni të kujdesshëm. Mund ta gjeni veten duke humbur durimin. Kini kujdes në mbrëmje, Ujori ose Shigjetari mund tju ndihmojnë të zgjidhni një problem.

Virgjeresha

Një ditë e mbarë plot argëtim. Këdo që e keni hequr me forcë ose me fat do tju afrojë. Mundohuni të mos ktheheni në shtigje që do të harroheshin.

Peshorja

Koha ideale për të mbyllur marrëveshje fitimprurëse, një lëvizje ose një tregti do të favorizohet nëse kjo eshtë ajo që dëshironi. Në dashuri mund të ketë një rimëkëmbje nëse nuk keni bërë tashmë një zgjedhje të rëndësishme ... herë pas here keni mendime të dyta.

Akrepi

Ditë pozitive, kjo eshtë një kohë e shkëlqyer për të provuar të zgjidhni një problem pune, dashuria bëhet sërish aktive. Unë rekomandoj një ndërmjetësim, takime shumë pozitive, një ditë të favorshme.

Shigjetari

Mendoni për çështje pune, veçanërisht nëse eshtë një veprimtari e pavarur. Marrëdhëniet me Akrepin dhe Gaforren janë në pikëpyetje.

Bricjapi

Një kohë e mirë për të ngritur iniciativa pune edhe në funksion të së ardhmes, me një majë dinake mund të zgjidhni një problem. Për shumë arsye të ndryshme, eshtë më mirë të jesh i kujdesshëm dhe të shmangësh arsyet e konfliktit.

Ujori

Eshtë e rëndësishme të dini se çdo kontakt i ri do të japë gjithashtu rezultate të mira brenda disa muajve. Në dashuri, ju jeni fituesi. Një sukses i vogël që vjen së shpejti.

Peshqit

Në dashuri çdo qëndrim tepër kaustik, i diskutueshëm sot mund të krijojë një pakujtim shumë të rëndësishem, këmbje në mbrëmje. Duhet të largohesh nga njerëzit e paqartë dhe jo miqësorë.

Nessun commento:

Posta un commento