lunedì 15 novembre 2021

Horoskopi i se e hënë 15 Nëntor 2021

Horoskopi i se 15/11/2021

Dashi

Do të jetë e nevojshme të jeni të vëmendshëm ndaj të gjitha situatave në të cilat jetoni gjatë kësaj dite. Duket se jeni pak i shqetësuar, i pakënaqur dhe nëse e derdhni këtë tension edhe në dashuri, mund të shfaqen probleme më serioze...

Demi

Marrëdhëniet e gjata mund tju angazhojnë në sqarime që nuk mund të shtyhen më. Këto ditë puna duhet të rishikohet, rregullimet, riparimet.

Binjaket

Do të jeni më të buzëqeshur, megjithëse dashuria po kalon disa probleme, kujdes me Gaforren dhe Akrepin. Ndiheni pak të fërguar dhe keni nevojë të rikuperoni.

Gaforrja

Situata kthehet në favor dhe të gjithë ata që kanë mundësi të përfshihen, të bëjnë gjëra për të ardhmen, do të jenë të suksesshëm. Nëse keni një biznes të lidhur me kontakte, mund të riblerni veten, nëse jeni një profesionist i pavarur përpiquni të lëvizni me diplomaci.

Luani

Mendimet tuaja janë pozitive, mund të krijohen kushte të mira për miqësi, dashuri. Këto ditë mund të gjeni një zgjidhje për një problem të fundit në punë.

Virgjeresha

Edhe pse dashuria nuk të kënaq, kjo ditë lejon një afrim, të paktën një sqarim dhe kjo eshtë e rëndësishme, lëvizjet e preferuara. Perspektiva interesante për të ardhmen, kushtojini vëmendje parave.

Peshorja

Kjo eshtë një ditë që ndihmon edhe dashurinë, për ata që tashmë kanë një marrëdhënie të qëndrueshme, kohë zgjedhjesh për jetën. Eshtë koha për të filluar një jetë të re e cila ka të bëjë edhe me veprimtarinë profesionale.

Akrepi

Jeni shumë të lodhur, megjithatë përballë këtij stresi të madh do të ketë edhe një kënaqësi të madhe. Ka nga ata që janë larg partnerëve të tyre, nga ata që janë të pavendosur mes dy historive, nga ata që nuk kanë kohë të dashurojnë dhe u vjen keq për këtë.

Shigjetari

Kushdo që mendoi se do të dështonte një mision, tani eshtë gati të kërkojë falje. Dashuria eshtë përsëri në favor, por mos u tërhiqni shumë me një Dash.

Bricjapi

Nuk ka mungesë pasioni në këtë ditë që ju bën juve veçanërisht të disponueshëm për të tjerët, qoftë edhe nga distanca. Ditë të dobishme për të folur për dashurinë dhe ata që punojnë këto ditë janë në mosmarrëveshje. Në dashuri, nëse një njeri nuk ju bind, flisni qartë!

Ujori

Eshtë një situatë e mirë për para dhe për punën. Ditë me interes të madh për ndjenjat.

Peshqit

Nëse keni nevojë të mbyllni ndonjë marrëveshje financiare, është një ditë e vlefshme. Mundohuni të kuptoni se çfarë ka ndodhur në çift ose çfarë mendoni me të vërtetë për partnerin tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento