giovedì 11 novembre 2021

Horoskopi i se e enjte 11 Nëntor 2021

Horoskopi i se 11/11/2021

Dashi

Mbështetni edhe arsyet tuaja por mos insistoni shumë sepse rrezikoni të bëni gabime. Nëse keni në krah personin e duhur tani mos mendoni vetëm për punën dhe tensionet.

Demi

Këto ditë ju jeni shumë më të pranishëm për veten tuaj. Kjo periudhë eshtë më efektive për punëtorët e vetëpunësuar.

Binjaket

Disa dyshime; në punë mund të fokusoheni në disa probleme por kujdes nga ankthet, jeni në pritje të një përgjigjeje, një kompani ju nënvlerëson. Nëse jeni duke kërkuar një pasion ju favorizon. Ju duhet të bëni paqe me një person me të cilin kohët e fundit ka pasur grindje të vazhdueshme.

Gaforrja

Do ketë surpriza të këndshme dhe, vetëm nëse keni të bëni me shenjën e Luanit apo Shigjetarit, mund të ketë probleme. Epo dashuri, papritmas një njeri me diell mund të të godasë ...

Luani

Tensionet mund të lindin, veçanërisht nëse keni nevojë të rinovoni një kontratë ose të diskutoni disa ndryshime që ndikojnë në profesion. Interesi për të eksperimentuar me shtigje të reja.

Virgjeresha

Gjumi i mbrëmshëm nuk ishte i vazhdueshëm, mos u tërhiqni nga ankthet, mund ti shkarkoni tek ata që doni. Duhet diplomaci dhe dinakëri të përpiqesh të zgjidhësh një keqkuptim të vogël në punë.

Peshorja

Shpenzimet për një shtëpi, një makinë, një elektroshtëpiake. A jeni gati për të vepruar dhe prerë tepricën.

Akrepi

Kontradiktat në lidhje me këtë ditë janë në rendin e ditës dhe nuk do tju lënë prehje. Kini kujdes që të mos futeni në telashe me dy histori, veçanërisht nëse njëra kënaq mendjen dhe tjetra fizike, letrat duhet të vendosen.

Shigjetari

Mos kini frikë të guxoni, propozoni idetë tuaja, ato do të jenë të suksesshme. Periudhë e bukur për çifte, për ata që duan të bëjnë fëmijë.

Bricjapi

Pas orësh lodhjeje dhe tensioni, hapet një shkëlqim i këndshëm; Megjithatë, kjo nuk eshtë dita e duhur për ta tepruar. Kushdo që duhet të shesë ose të blejë do të ketë disa probleme me letrat.

Ujori

Rikthehet pak lodhja por duhet thënë se jeni shumë të qetë. Disa duhet të jenë në një mjedis që eshtë armiku i tyre ose janë të lodhur duke bërë gjithmonë të njëjtat gjëra!

Peshqit

Fitnesi sot eshtë në humbje e sipër, përpiquni të krijoni sa më shpejt një periudhë rikuperimi. Përpiquni të gjeni energjinë për të ecur përpara dhe për të mos argumentuar. Pak nga forma, pushoni më shumë.

Nessun commento:

Posta un commento