sabato 30 ottobre 2021

Horoskopi i se e shtunë 30 Tetor 2021

Horoskopi i se 30/10/2021

Dashi

Mund të themi se në nivelin e kokës, e juaja eshtë një nga shenjat më të forta. Rivendosni harmoninë midis jush dhe personit që dashuroni, mund të vijnë disa dyshime.

Demi

Harroni stuhitë e kaluara në dashuri dhe përpiquni ta lini veten të kaloni në një rrymë më të favorshme. Shpenzimet për shtëpinë janë shumë, unë i ndryshoj për një kontratë ...

Binjaket

Dashuria zgjohet, mund të jetë edhe një ndjenjë transgresive, ki kujdes nëse ka dy histori. Këto ditë ju duhet të përballeni me një problem në familje, të zgjidhni një problem tjetër të vogël.

Gaforrja

Kjo ditë arrin tju japë atë ngarkesë qetësie të nevojshme për të qenë në gjendje të jetoni të gjitha situatat me më shumë vendosmëri dhe ekuilibër. Në dashuri mund të bëni projekte të rëndësishme.

Luani

Kushtojini vëmendje shpenzimeve. Çifte në krizë kanë qenë prej kohësh të pakëndshme, të tjerët vendosin të martohen ose të jetojnë së bashku për të heshtur muhabetin ose një partner të kërkuar.

Virgjeresha

Bisedimet dhe bisedimet duhet të menaxhohen me kujdes, intoleranca mbretëron suprem. Bëni një bilanc të situatës, duhet të kuptoni se cilat janë nevojat dhe potencialet tuaja. Epo me një Peshq!

Peshorja

Mund të ketë një gjendje agjitacioni sepse humori juaj është mjaft alternativ, është e gabuar të mendoni për të kaluarën ose të jeni në gjendje të ndryshoni njerëzit. Lëviz me kujdes sot!

Akrepi

Dita ju ndihmon. Shmangni mendimet negative. Armiku më i keq eshtë pikërisht ndjenja e polemikës që mund të keni ndaj një ish -je, mos mendoni për të kaluarën ...

Shigjetari

Ju do të duhet të përjetoni disa emocione. Deshirat e tua janë të shumta dhe për realizimin duhet të punosh shumë.

Bricjapi

Mos e mbyll derën e zemrës. Mos u kapni me nje malinkoni te panevojshme.

Ujori

Konflikte të vogla në marrëdhëniet romantike, kini kujdes të mos ngatërroheni nëse dy pasione të ndryshme mbajnë në zemrën tuaj. Nëse mundeni, përpiquni të pushoni për të marrë përsipër përsëri përgjegjësinë. Periudha e veçantë kur ju mendoni se keni nevojë për të prerë disa degë të ngordhura ...

Peshqit

Ështjet ligjore që duhet të zgjidhen, mund të kenë të bëjnë me qira, disa shpenzime të llogaritura muajt e fundit. Ata që tashmë kanë një dashuri të bukur mund të mbajnë një ngjarje të madhe.

Nessun commento:

Posta un commento