mercoledì 20 ottobre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 20 Tetor 2021

Horoskopi i se 20/10/2021

Dashi

Ka të ngjarë që këtë periudhë të doni të përjetoni një ngjarje të qetë, larg zhurmës. Sa i përket dashurisë, duhet të harroni plotësisht se kush ju ka lënduar së fundmi. Kthesat vendimtare.

Demi

Kjo eshtë një ditë që sjell fat në takime, pavarësisht nëse eshtë dashuri apo biznes. Në dashuri, kini kujdes ta tërhiqni litarin shumë fort, nuk mund ta keni fituar gjithmonë. Kujdes me shenjën e Binjakëve dhe Peshores.

Binjaket

Puna kërkon pak durim sepse disa referenca mund të ndryshojnë, me gjasë takime të rëndësishme. Më mirë të shtyni deri nesër situatat që mund të bëhen komprometuese ...

Gaforrja

Sot një situatë e mirë në përgjithësi; keqardhje jeni pak nervozë dhe të shqetësuar, qetësohuni! Në dashuri ka nevojë për më shumë bashkëpunim ...

Luani

Mund të emocionoheni ose të dashuroheni papritur! Nëse tashmë keni një familje të mirë, shijoni këtë moment, gëzime të vogla mund të vijnë nga mjedisi përreth, nga fëmijët ose nipërit e mbesat.

Virgjeresha

Dukeni të pakënaqur me mënyrën se si ju trajton një kompani ose me mënyrën se si disa gjëra po shkojnë në vendin e punës. Ndonjëherë ndiheni shumë të lodhur. Kini kujdes të mos humbni durimin ... ju keni shumë prej saj!

Peshorja

Në dashuri do të jeni pasionant dhe bindës. Periudha e rëndësishme për të rifilluar, rikthehuni në lojë.

Akrepi

Një ditë pak e lodhshme. Vlerësoni me kujdes të gjitha situatat që po përjetoni, kënaqësitë dhe lajmet, ngjarjet për dikë.

Shigjetari

Ekziston më shumë qetësi, vetëm dashuria mund të krijojë një siklet ose nuk mund të shihni se kush e doni aq sa dëshironi. Shumë prej tyre janë shumë më të relaksuar dhe këtë mbrëmje do të keni mundësi të gjeni një avantazh të madh dhe projektet afatgjata janë më të preferuarat.

Bricjapi

Periudhë plot stimuj të rinj, nëse keni punuar për një kohë të gjatë dhe vlerësoheni për atë që bëni, mund të merrni edhe disa propozime alternative. Kuptimi forcohet në lidhje me idetë tuaja që po fitojnë sot.

Ujori

Dita që ju lejon të bëni shumë, nuk keni pse të bëni shpifje mendore të padobishme. Konsideroni me kujdes nëse hapni apo jo një çështje ligjore.

Peshqit

Thirrje të rëndësishme, mbajeni celularin të ndezur. Ju jeni shumë më të fortë dhe më aktivë ndaj të tjerëve. Nëse dashuria juaj ka lindur kohët e fundit, ajo forcohet në këtë moment; historitë e reja janë më të mira.

Nessun commento:

Posta un commento