lunedì 25 ottobre 2021

Horoskopi i se e hënë 25 Tetor 2021

Horoskopi i se 25/10/2021

Dashi

Mos e shtyni një argument dhe përpiquni të jeni të kujdesshëm në ton. Diskutime me te afert, grindjet e çështjeve të parave për të zgjidhur.

Demi

Disa përjashtime në profesion nuk përjashtohen; kini kujdes nga Binjakët dhe Dashi, sot ata ju irritojnë. Ekziston mundësia që ata që dalin me njerëz të dashurohen papritur, çifte e forta mendojnë për një fëmijë.

Binjaket

Nga maksimum në këtë periudhë, ajo mund të tashmë janë arritur nga një lajm i mirë. Eshtë një kohë e mirë për çifte që duan të bëjnë zgjedhje të rëndësishme.

Gaforrja

Kjo nuk eshtë nata e duhur për të mashtruar. Ju duhet të shikoni për një qoshe të gjithëve, një pauzë për reflektim që ju ndihmon të shihni të ardhmen me më shumë qetësi. Kohët e fundit keni përjetuar shumë tension ...

Luani

Çdo gjë që ka të bëjë me atë të largëtën, me udhëtimin, me kontaktet duhet të ushqehet nga shpresa të mira. Vëmendje, sonte fjalët e zjarrta mund të fluturojnë për arsye të ndryshme për të cilat jeni të vetëdijshëm.

Virgjeresha

Nëse ka pasur një diskutim në dashuri, ju gjithashtu mund të shëroheni, vetëm pak vullnet të mirë. Ju punoni shumë, pushoni dhe përpiqeni ti bëni gjërat me qetësi, suksesi nuk do të dështojë.

Peshorja

Momentet e lodhjes shoqërohen me mendime që nuk janë gjithmonë pozitive. Keni shumë probleme pune ose parash. Vështirë për tu sqaruar, veçanërisht në veten tënde.

Akrepi

Plot vitalitet dhe dëshirë për të bërë gjatë rrugës. Perspektiva të reja në punë, por ju duhet të pranoni diçka me kohë të pjesshme ose të eksperimentoni me strategji të reja.

Shigjetari

Në dashuri ndryshimet janë pozitive. Ju do të merrni një komunikim, një kontakt do të dalë pozitiv. Sonte do të jeni pak i ngadaltë, gjallëria po zvogëlohet.

Bricjapi

Mos kini frikë të jeni jashtë realitetit, dashuria ushqehet edhe me fantazi, ëndrra, iluzione. Marrëdhënia me një njeri Ujori mund të jetë më e vështirë apo edhe e mbytur në anije, sot jeni të lodhur.

Ujori

Ju nuk jeni me kokën tuaj; përpiqet të shmangë polemikat në marrëdhënien e dashurisë. Probleme në dialog me të tjerët, ndonjëherë edhe në vendin e punës.

Peshqit

Shumë tension dhe agjitacion. Nervozizëm për të mbajtur nën kontroll.

Nessun commento:

Posta un commento