giovedì 28 ottobre 2021

Horoskopi i se e enjte 28 Tetor 2021

Horoskopi i se 28/10/2021

Dashi

Ditë brilante dhe emocionuese për jetën e dashurisë. Ështjet ligjore, kujdes nga letrat.

Demi

Në dashuri, diçka nuk eshtë në rregull. Nuk ka nevojë të debatoni ose ngrini një bujë sot.

Binjaket

Kjo ditë eshtë shumë interesante dhe rezervon disa surpriza në shtëpi. Eshtë e mundur që ka diçka për të sqaruar në dashuri.

Gaforrja

Tani duhet të përgatisni veten për një angazhim ose projekt të shkëlqyeshëm që do të fillojë në muajt e ardhshëm, biznes më të mirë, punë, karrierë. Jo gjithçka eshtë e lehtë për tu menaxhuar. Padyshim që në këtë periudhë jeni të zënë me shumë gjëra, disa diskutime edhe në punë.

Luani

Gjëja e rëndësishme eshtë të gjesh fjalët e duhura dhe nuk do të jetë e vështirë ti bësh ato. Surprizë në dashuri.

Virgjeresha

Për shkak të ngjarjeve të paparashikuara detyroheni të humbni kohë, nëse diçka nuk shkon më mirë, mos hezitoni të mbyllni. Dita ju lejon të shëroheni, por shmang lodhjen dhe çdo rrezik të panevojshëm.

Peshorja

Ju duhet të vendi të gjitha letrat në rregull, gjithashtu ti kushtoni vëmendje pagesave ose diçka që ka mbetur në pritje në të kaluarën. Puna e trishtueshme por prodhuese, më mirë ti ndani detyrat mirë në dashuri për të shmangur argumentet.

Akrepi

Dëshironi të shkoni larg, filloni një jetë të re. Ka nga ata që mund të marrin një avans, një konfirmim të mirë, edhe në këto ditë shumë të lodhshme.

Shigjetari

Ditë e mërzitur. Këmbët e dobëta, mos u lodhni shumë.

Bricjapi

Jo vetëm eshtë më e lehtë të imponoheni, por edhe figura juaj në mjedisin profesional eshtë gjithashtu më vendimtare. Lërini vetes të shkoni në emocione, një ëndërr mund të kthehet të jetë e vërtetë.

Ujori

Në dashuri, nuk duhet të tërhiqet fort, veçanërisht nëse ekzistojnë situata jo të duhura. Mos rrezikoni shumë.

Peshqit

Kujdes sepse në këto ditë mund të vijnë lajme të mira, kapacitet i madh për veprim. Mund të vijë një mundësi e re: mendoni nëse do ta shfrytëzoni.

Nessun commento:

Posta un commento