sabato 4 settembre 2021

Horoskopi i se e shtunë 4 Shtator 2021

Horoskopi i se 04/09/2021

Dashi

Përfitoni nga momentet e lira për të qenë me miqtë, ndonjëherë ndiheni sikur nuk keni referencat e duhura përreth. Për disa, një fazë e rimendimit ka filluar.

Demi

Jini në favor të dialogut dhe komunikimit me të tjerët. Mos u përfshini në histori që mund të çojnë në pasiguri, ndjenja me Akrepin.

Binjaket

Këtu eshtë një ditë e mirë për të importuar, për të fituar çdo sfidë. Sa i përket dashurisë, ka pak nervozizëm, por nëse keni ndërmend të grimoni, organizoni një darkë intime ...

Gaforrja

Propozime të reja, por jo të gjithë janë të dobishëm, të domosdoshëm. Mos shtyni asgjë për nesër. Dashuria u pengua, në shtëpi duhet të flasim për çështjet e parave.

Luani

Një ditë pak e çuditshme për ndjenjat, eshtë një kohë më e vështirë për ata që tashmë kanë përjetuar një krizë në të kaluarën. Ndiheni veçanërisht pa kompromis, mos u përpiqni ti zgjidhni gjërat me puls, do të rrezikoni më të keqen!

Virgjeresha

Marrëveshjet dhe kontratat e preferuara. Më pak dashuri konfliktuale sesa në të kaluarën.

Peshorja

Udhëtime të papritura, mbase për shkak të një projektit të harruar të shërbimeve. Ditë tepër e paparashikueshme.

Akrepi

Krimbi i xhelozisë ose keqkuptimit mund të kthehet. Miqësitë të kultivohen, një propozim që të vlerësohet mirë.

Shigjetari

Do të keni mundësi të largoni nga jeta juaj paqartësitë që ju bëjnë të vuani. Kur keni ditë me forcë të madhe, mund të ndodhë që të mos dini se kujt ti jepni pjesën tjetër!

Bricjapi

Je pak i lodhur, ditën që provon. Keni më pak kohë për të parë miq këto ditë.

Ujori

Jeni mjaft të shqetësuar për paratë, dëshironi të bëni diçka të re. Në dashuri është e qartë se tregimet më të vështira duhet të mbrohen.

Peshqit

Një mëngjes i gëzuar dhe i këndshëm, dashuria jeton më shumë në emocione sesa në konfirmime. Rritni shoqërueshmërinë tuaj dhe ngarkesën tuaj të pozitivitetit. Këtu janë ditët që ofrojnë mundësinë për të gjetur zgjidhjen e duhur për gjithçka!

Nessun commento:

Posta un commento