sabato 11 settembre 2021

Horoskopi i se e shtunë 11 Shtator 2021

Horoskopi i se 11/09/2021

Dashi

Një ditë me vendosmëri të madhe. Fitime të mundshme shtesë.

Demi

Ekziston një pasiguri në dashuri, edhe nëse jeni duke pasur një marrëdhënie të mirë dhe ka të ngjarë tju pyesë në çfarë mase eshtë e drejtë për ju. Sqarime për javët në vijim që kanë të bëjnë edhe me punën.

Binjaket

Gjithçka ndryshon pozitivisht dhe ju doni të provoni të pazakontën. Në dashuri eshtë e mundur të merrni një sqarim të rëndësishëm.

Gaforrja

Ditë e dobishme për të fituar atë që ju pëlqen. Do të jetoni një kohë plot premtime.

Luani

Dashuritë e reja janë shumë të rëndësishme. Mosmarrëveshje me Peshqit dhe Virgjëreshën.

Virgjeresha

Do të përqendroheni në çështjet ekonomike sepse po kërkoni para për të blerë diçka të rëndësishme. Shumë bezdi janë kapërcyer, por herë pas here ne kthehemi në të kaluarën dhe ekziston nevoja për të "mbydhur" në çështje të pazgjidhura.

Peshorja

Periudha e dobishme për lajmet. Dashuri e këndshme dhe ditë emocionuese takimesh.

Akrepi

Shpenzimet ishin të tepërta. Mos u tregoni kokëfortë për situatat që nuk janë të vlefshme dhe, ju rekomandoj, sa i përket dashurisë, mos harroni se toleranca eshtë kura më e mirë.

Shigjetari

Dashuria eshtë nën shqyrtim. Momente të mundshme keqkuptimesh të vogla, do të doni të rrahni grushtat në tavoline.

Bricjapi

Vetëm për shkak se ka vështirësi, energjia juaj dyfishohet. Shërim i shkëlqyeshëm!

Ujori

Eshtë diçka e paqartë për familjen dhe marrëdhëniet e gjata. Goditje me kokë në dashuri, kini kujdes që të mos nxisni mosmarrëveshjet e fundit.

Peshqit

Dëshira për pasion, një njeri do të dalë përpara edhe nëse jeni në çift. Pasdite në ton, mos u nervozoni.

Nessun commento:

Posta un commento