mercoledì 22 settembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 22 Shtator 2021

Horoskopi i se 22/09/2021

Dashi

Moment i bukur për zemrën tuaj. Lajmet e mira mund të vijnë papritur.

Demi

Mundësi të mira për marrëdhënie me të tjerët. Ditë e dobishme për të ringjallur ndjenjat.

Binjaket

Takimet që nuk duhen nënvlerësuar dhe ofertat e reja të punës që mund të materializohen brenda pak javësh. Lërini ata që e kanë me vete, por mbani pozicionet tuaja me çdo kusht. Ju edhe mund të keni dy interesa njëkohësisht!

Gaforrja

Kjo periudhë premton mirë dhe, për më tepër, nuk ka më keqkuptime të së kaluarës, kështu që disa çifte do të jenë në gjendje të bëjnë paqen. Nëse keni nevojë të bëni diçka të rëndësishme, veproni tani!

Luani

Kjo nuk eshtë dita më e mirë për të bërë diçka të veçantë ose për të ndërmarrë veprime. Nuk eshtë e sigurt që ka një krizë në çift, por ka një problem me distancën ose ndoshta ne po diskutojmë një projekt që do të aktivizohet së bashku. Sot ka tension në ajër.

Virgjeresha

Dashuria ofron mundësi që nuk duhen humbur. Mundohuni të mbani veten të qetë, konsultohuni me një ekspert nëse ka ndonjë problem të lidhur me punën.

Peshorja

Ju ndjeheni një energji elektrike të caktuar dhe eshtë e lehtë të ndjeheni impulsiv. Lajmet në dashuri: ju mund ti jepni hapësirë pasionit tuaj, ju mund të rinovoni një marrëdhënie!

Akrepi

Ditë me lëvizje të ngadaltë. Dikush mund të ketë marrë një faturë të madhe, nëse ka një gjë që nuk mund ta duroni eshtë humbje, ju duhet të kurseni dhe të ftoni dikë që ta bëjë atë!

Shigjetari

Do të veproni më shumë për detyrën sesa për kënaqësinë. Sa i përket dashurisë, eshtë mirë të mbani nën kontroll tensionet. Lajmet e punës, ndryshimet në progres.

Bricjapi

Lajm i rëndësishëm dhe gjithashtu rikuperimi i punës për ata që kanë pasur një ndalesë, një leje mungese ose në çdo rast një pritje të gjatë. Ju jeni më me fat në marrëdhënie, duke rimarrë shëndetin, mos nënvlerësoni takimet e reja të dashurisë.

Ujori

Sot eshtë më mirë të shmangni çdo lloj rreziku, një fjali e thënë gabimisht mund të shkaktojë bezdi. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve në familje ose, nëse ende punoni sot, me mjedisin përreth, prishjeve ose vonesave.

Peshqit

Ndiheni të lënë anash dhe sipas të gjitha gjasave do të kërkoni më shumë vëmendje. Nëse ka pasur një ndarje, kthehuni në lojë ...

Nessun commento:

Posta un commento