mercoledì 15 settembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 15 Shtator 2021

Horoskopi i se 15/09/2021

Dashi

Dashuria eshtë protagoniste. Shumë keq paratë, keni shpenzuar shumë!

Demi

Pranoni një ftesë dhe zgjeroni rrethin e miqësive. Ju jeni pak dyshues, nervozë. Mos dilni kundër Binjakëve, mosmarrëveshjeve verbale.

Binjaket

Intensifikoni kontaktet me njerëzit që kanë rëndësi dhe bëjnë plane me rreze të gjatë. Në këto ditë ka të ngjarë të ketë një vonesë të vogël në trajtimin, veçanërisht nëse prisni një telefonatë, një lajm i rëndësishëm!

Gaforrja

Bashkëpunime të reja, një horoskop i rëndësishëm. Nëse ka pasur probleme në dashuri, mund të arrini lini mënjanë ambicjen dhe krenarinë.

Luani

Në vendin e punës, dikush ka gjetur njerëz kundër të cilëve ju i konsideroni miq. Kujdes, me njerëz të lidhur me ndjenjat tuaja maturi të dyfishtë.

Virgjeresha

Duhet tju lutem që të mos jeni argumentues, harroni atë që ndodhi. Ju humbni shumë kohë në ngatërresa dhe vonesa të paplanifikuara, jini të durueshëm ...

Peshorja

Situata te mira në lidhje me punën. Ju jeni në gjendje të mirë fizike dhe ju ftoj të qëndroni me partnerin tuaj tani.

Akrepi

Ata që ju premtuan dete dhe male në dashuri, tani po mendojnë ose hezitojnë. Do të merresh me një të afërm largë jush.

Shigjetari

Eshtë një pyetje që duhet të përcaktohet, disa borxhe të mbledhura në dy vitet e fundit, planifikoni shpenzimet. Tani nëse jetoni një lidhje të paqartë eshtë normale që të kërkoni përcaktimin e marrëdhënies ose disa garanci shtesë.

Bricjapi

Një nga projektet tuaja mund të vazhdojë, të gjithë ata që merren me një sport ose konkurrojnë në vendin e punës mund të fitojnë. Diçka mund tju shtyjë të ndryshoni nevojat në dashuri, të kërkoni qartësi.

Ujori

Një periudhë e pikave, ndoshta jo krejt ajo që keni shpresuar të arrini, por diçka po aq fitimprurëse. Eshtë koha e forcës për punë, sfidat mund të tejkalohen së shpejti.

Peshqit

Do të ketë shumë mundësi për studentët që të ndryshojnë studimet, ndoshta edhe një transferim. Kini kujdes në marrëdhëniet me Dashin dhe Luanin, mund të përjetoni momente të trazirave të mëdha ...

Nessun commento:

Posta un commento