domenica 22 agosto 2021

Horoskopi i se e diel 22 Gusht 2021

Horoskopi i se 22/08/2021

Dashi

Mundësia për të shijuar takime të këndshme. Nuk e përjashtoj dashurinë, një kthim prapa në ditët në vijim.

Demi

Gjëja e rëndësishme eshtë të filloni me këmbën e djathtë dhe të mos debatoni gjatë gjithë kohës. Në dashuri po mendoni se çfarë eshtë e drejtë të bëni. Kini kujdes nga çdo kurioz që mund tju dëmtojë.

Binjaket

Ju po jetoni në një periudhë plot polemika dhe pa fajin tuaj, ju duhet të zgjidhni një çështje letrash, lejesh. Shqetësimet për familjen, për shtëpinë tani kanë mbaruar.

Gaforrja

Dita e çlirimit, disa kanë kaluar nëpër situata që nuk janë shumë të lehta për tu menaxhuar. Miqësia, dashuria mund të kthehet me një njeri Bricjapi, kujtime të çuditshme me Binjakët.

Luani

Eshtë një ditë e mirë dhe do ju përfshijë. Ju keni shumë energji sonte, përdorni atë siç e shihni të arsyeshme.

Virgjeresha

Kjo eshtë një ditë ndoshta pak nervoze por në krahasim me të ardhmen më duhet të them se do të shihni disa të mira, duhet të zgjidhni disa mosmarrëveshje të hapura edhe në dashuri.

Peshorja

Një ditë maturie. Çifte më të brishtë në krizë.

Akrepi

Ditë e veçantë në të cilën dikush do të duhet të merret me ato të pezulluara, veçanërisht në dashuri. Ka shumë mundësi që të shqetësoheni për një të dashur, një problem familjar që do të zgjidhet.

Shigjetari

Mbrëmja eshtë një bashkëpunëtore dhe nuk duhet të harxhohet, edhe forma juaj duket e mirë, prandaj bëni diçka të këndshme. Dita për të kaluar në të mirë.

Bricjapi

Kënaqësia në dashuri por ka disa dyshime. Kujdes nga pesimizmi që mund të ngadalësojë biznesin tuaj. Shtyjeni çdo diskutim deri nesër.

Ujori

Mos u be e kunderta. Tani ju doni të përmirësoni jetën tuaj dhe të vendosni pika të forta, shumë keq që sot ka një lodhje të tepërt.

Peshqit

Jeni në rikuperim të shkëlqyeshëm: mund ta shikoni rrethinën tuaj me sy të ri. Tani ju duhet të përqafoni të ardhmen ...

Nessun commento:

Posta un commento