sabato 3 luglio 2021

Horoskopi i se e shtunë 3 Korrik 2021

Horoskopi i se 03/07/2021

Dashi

Ditë e nënshtruar, keni raportuar një bezdi të vogël, ndoshta jeni të shqetësuar për një çështje që ju shqetëson, nuk doni ta tregoni. Sonte nuk ju rekomandoj të qëndroni zgjuar vonë, ndonjëherë jeni viktimë e momenteve të një përtese të madhe.

Demi

Kontrastet mund të shmangen. Ndonjëherë ju duket se jeni i rrethuar nga paaftësia.

Binjaket

Duhet të mendoni për paratë edhe nëse nuk ju pëlqen të mendoni për çështje materiale. Kënaquni me pasione të reja nëse eshtë e nevojshme. Me një Binjak ose nje Ujor, ju mund të bëni plane të rëndësishme në të ardhmen.

Gaforrja

Hidhni hapin e parë në dashuri, do të jeni në gjendje të mbështeteni në fat më të madh, çifte janë më të qetë. Sido që të jetë, ju jeni të fortë!

Luani

Ekziston një dyshim i dashurisë që mund të shprehet në mënyra të ndryshme. Mbrëmje e nënshtruar.

Virgjeresha

Një negociatë në fushën e shitjeve mund të lirohet ose një situatë që disi ishte ndalur nga një pengesë ligjore. Shanset janë që ju do të takoni një person që derdh tension mbi ju.

Peshorja

Dialogu dhe mirëkuptimi janë thelbësore; problemi eshtë se dikush nuk ishte i sinqertë me ju. Dikush ka ndjenjën të mos mbështetet sa duhet, eshtë sikur të kërkoni referenca të reja, mundësi të reja për tu përfshirë.

Akrepi

Eshtë një ditë pozitive, dinamike. Do të kaloni një pasdite të mirë.

Shigjetari

Periudha e reflektimit. Kohët e fundit keni pasur shumë shqetësime.

Bricjapi

Mos merrni vendime dhe mos investoni shumë në forcën tuaj. Mundohuni të pushoni sa më shumë që të jetë e mundur.

Ujori

Kjo ditë sheh një situatë të këndshme të favorshme. Mos vendosni shumë kufij në mundësitë që paraqesin veten ...

Peshqit

Në dashuri, shumë janë duke menduar se çfarë të bëjnë, çifte e konsumuara në krizë duhet të jenë të kujdesshëm, sidomos sot. Në familje, merrni parasysh një mashtrim të bezdisshëm. Kujtesa nuk ju ndihmon.

Nessun commento:

Posta un commento