sabato 17 luglio 2021

Horoskopi i se e shtunë 17 Korrik 2021

Horoskopi i se 17/07/2021

Dashi

Ju dëshironi të kaloni ca kohë me njerëzit që i doni më shumë. Ka disa llogari në pritje për tu rishikuar, ju do të doni të hiqni dorë nga gjithçka, por tani për tani nuk eshtë e mundur.

Demi

Lini mënjanë dyshimet dhe pakënaqësinë dhe mund të bëni hapa të rëndësishëm drejt qëllimeve tuaja. Iftet e formuara ose bashkëjetesa së fundmi janë më shumë të përkushtuar për të organizuar sesa ta duani njëri tjetrin dhe marrëdhëniet në krizë nuk rikuperohen lehtësisht ose ... në kohë më të mira.

Binjaket

Kushtojini vëmendje marrëdhënieve me Shigjetarin dhe Peshqit të cilët kanë qenë gjithmonë miqtë tuaj armiq. Dikush po pret përgjigjen tuaj ... do të jetë dashuri?

Gaforrja

Mos i nënvlerësoni mundësitë që vijnë këtë ditë, nëse duhet të hakmerreni për një të gabuar të pësuar kjo më duket dita e duhur. Sot ndjeni pak agjitacion, ngjarje të lumtura familjare.

Luani

Sot eshtë e lehtë të mërzitesh, të humbasësh durimin. Në dashuri ka shumë për të provuar, por në çifte afatgjata gjithashtu shumë për të sqaruar. Zgjedhje të reja për shtëpinë.

Virgjeresha

Organizoni ditën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme. Ju nuk do të hezitoni të largoni ata që nuk ju pëlqejnë më! Ashtë një kohë kur nuk mund të heshtësh ...

Peshorja

Ka një tollovi në ajër. Do të ketë një tërheqje lufte, por në fund ju do të fitoni. Në dashuri, emocionet mund të vijnë ...

Akrepi

Ne duhet të kërkojmë mundësi që mund të vijnë nga mjedise të largëta dhe gjithashtu të favorizojmë ata që ushtrojnë një profesion të pavarur. Nëse ju eshtë dashur të thoni diçka për një kohë të gjatë do të jetë e vështirë të mbahet prapa, përpiquni të bëni gjithçka me më shumë kujdes.

Shigjetari

Dëshira për të udhëtuar, për të shkuar larg, për të shpëtuar nga zakonisht. Vullneti i mirë dhe aftësia për veprim kthehen. Shtyjeni dhe tërhiqeni me një Peshq.

Bricjapi

Situatë e mirë Veproni vetë dhe gjithçka do të bëhet në mënyrën më të mirë.

Ujori

Gjatë ditëve të ardhshme duhet të shmangni ndërlikimet. Dashuritë që kanë lindur tani janë të qëndrueshme; kush eshtë në çifte do të tundohet nga shkelja!

Peshqit

Epo ju i takoni. Ju duhet të shkëputeni nga gjithçka.

Nessun commento:

Posta un commento