martedì 13 luglio 2021

Horoskopi i se e martë 13 Korrik 2021

Horoskopi i se 13/07/2021

Dashi

Dita kushtuar buzëqeshjeve; qëndroni me njerëz të mirë, merrni pjesë në takime; do të vijnë më shumë se një ftesë. Ju jeni në shërim të plotë!

Demi

Polemikë këtë ditë ose në çdo rast pak e çorganizuar. Jo dita më e mirë për të garuar! Në dashuri, tërheqjet fatale por konsideroni mirë se me kë merreni.

Binjaket

Çifte e forta vendosin të martohen, të kenë një fëmijë; favorizoni të gjitha marrëveshjet por mos prisni të pamundurën, kujdesuni me kujdes për çështjet ligjore, suksesin personal.

Gaforrja

Ditë me një aluzion. Ju mund të ndiheni të lodhur ose të pamotivuar, një ndjenjë që do të kalojë sonte!

Luani

Mundohuni të bëni atë që eshtë thelbësore, por dilni nga shtëpia, shihni njerëz. Në mëngjes nuk do ndiheni sikur shkoni në punë ose do të ketë një konfrontim.

Virgjeresha

Ju jeni pak i pamotivuar, duhet të pushoni. Mundohuni të takoni njerëz të mirë. Këto ditë puna duhet të rishikohet.

Peshorja

çiftet në krizë gjithashtu mund të kenë ulur situatat e caktuara. Mezi prisni për një detyrë të caktuar që nuk dëshironi më ta kryeni, aktivizoni menjëherë për të gjetur një të re.

Akrepi

Dikush mund të nxjerrë në pah dëshirën për të diskutuar, por edhe tendencën për të jetuar ndjenjat me shumë xhelozi. Mos dramatizoni një ngjarje të papritur. Përgjegjësitë e reja peshojnë, keni dashur biçikletën ... tani duhet të pedaloni!

Shigjetari

Tani ju tregoni më shumë vëmendje për punën dhe eshtë e mundur të merrni lajme të mira në ditë. Mosmarrëveshjet mund të zgjidhen, të kujdesshme në dashuri.

Bricjapi

Dita që ofron ide të mira. Dita që premton të rikuperojë një marrëdhënie dashurie, nëse eshtë e nevojshme.

Ujori

Nervoz, i pasigurt dhe mbi të gjitha i hutuar në marrëdhëniet me familjen. Në dashuri jeni larg partnerit ose të pakënaqur.

Peshqit

Nëse një problem mundon që të mos shqetësohesh, do të zgjidhet, por sot ekziston ndjenja e qartë se i ke të gjithë kundër tij, nuk eshtë rastësi që çdo herë e veçohesh të izolohesh dhe të mos flasësh.

Nessun commento:

Posta un commento