lunedì 26 luglio 2021

Horoskopi i se e hënë 26 Korrik 2021

Horoskopi i se 26/07/2021

Dashi

Shikoni përreth dhe realizoni projekte të rëndësishme. Në dashuri, qëndroni sa më pranë personit që dashuroni.

Demi

Një problem për tu zgjidhur me autoritetin, një shef apo një njeri që ka rëndësi. Ashtë një kohë konfuze, çfarëdo që planifikoni të bëni, mendoni .. dhe gjithmonë kontrolloni llogarinë tuaj bankare.

Binjaket

Edhe nëse ata ju propozuan diçka muajin e kaluar, do të shihni se në këto ditë do të bëhet e vërtetë. Në punë mund të kërkoni hapësira të reja, informacion të dobishëm. Këto ditë, mbërrijnë telefonata ose konfirmime të rëndësishme për ata që punojnë vetë.

Gaforrja

Do të jetë mirë të bëni një përzgjedhje të të gjitha gjërave që duhet të bëni. Për ata që nuk mbyllen në shtëpi, ndryshime të pashmangshme.

Luani

Pasdite do të ndiheni më të lodhur, gjithashtu kujdesuni për ushqimin tuaj dhe mos u rëndoni gjatë drekës. Eshtë e rëndësishme të shmangni shqetësimet e palëve të treta, xhelozia nuk paguan, e lëre më tradhëtia.

Virgjeresha

Takimet që zhvillohen kanë të gjitha kredencialet për tu bërë obligacione të rëndësishme. Së shpejti do të realizoni një dëshirë që keni kohë që e keni mbyllur në syrtar.

Peshorja

Ju morët kohë nga puna për të zgjidhur një situatë private, dikush nuk ishte mirë ose ju duhej ta kapërceni vetë një problem. Në dashuri jeni acaruar: më mirë të prisni situata të reja, jo gjithçka eshtë aq e lehtë sa duket. Por në fund do të fitoni.

Akrepi

çiftet e forta kanë marrë tashmë njohje. Puna eshtë në një fazë diskrete!

Shigjetari

Ditë e lodhshme duke pritur zhvillime të rëndësishme. Për disa kohë ju keni qenë në polemikë me shum, veçanërisht me ata që nuk i pranojnë ndryshimet tuaja. Mundësia e punës ose kontakteve në qytete të tjera.

Bricjapi

Ju dukeni sot shumë i lodhur, ju nënshtrohen kritikave të vazhdueshme dhe nuk ju pëlqen kjo. Në dashuri, shmangni ndjeshmërinë dhe afrohuni me qetësi ndaj personit që doni.

Ujori

Një ditë në të cilën mund të merrni një kënaqësi të madhe, nëse keni punuar mirë në të kaluarën do të ketë edhe nga ata që do tju bëjnë komplimente, thirrje telefonike nga një njeri i largët. Ju duhet të kërkoni mundësi të reja, horizonte të reja. Në dashuri, mos u jepni hapësirë tekave të partnerit.

Peshqit

Do të jeni kritik ndaj dikujt që nuk sillet mirë me ju. Sfera sentimentale vuan nga pak neglizhenca, sepse ju po jepni shumë në punën tuaj dhe partneri juaj ju tregon.

Nessun commento:

Posta un commento