giovedì 15 luglio 2021

Horoskopi i se e enjte 15 Korrik 2021

Horoskopi i se 15/07/2021

Dashi

Mundohuni të mos humbni energji, trupi eshtë pak i dobësuar. Ka një distancë në dashuri, duhet të kuptoni nëse eshtë fizike apo psikologjike.

Demi

Keni një situatë që do të sjellë fat me kalimin e kohës. Vështrime të vlefshme për të ardhmen.

Binjaket

Dashuria mund të jetë fituese; ju ndjeni nevojën për të takuar njerëz të rinj. Ju do të merrni një komunikim, një kontakt do të dalë pozitiv.

Gaforrja

Sot do të keni shumë situata në krah. Në këtë periudhë ju mund te thuani "më mirë vetëm sesa i shoqëruar keq ...".

Luani

Ju duhet të përpiqeni të shëroni disa çështje familjare ose financiare në pritje, pa fajin tuaj. Në mbrëmje do të jetë më mirë.

Virgjeresha

Fuqia juaj kthehet dhe ndiheni gati të bëni atë gjë që keni vendosur të bëni. Në një periudhë të tillë eshtë e vështirë të qëndrosh pa një emocion. Ka nga ata që kanë lëvizur, kanë ndryshuar jetën e tyre ose janë gati të fillojnë një rrugë të re!

Peshorja

Do të shkurtosh me një të kaluar që nuk të intereson më. Mos hiqni dorë nga i sigurti për të pasigurtët.

Akrepi

Kini kujdes nga ata që janë larg, shumë të lidhur ose shumë të komplikuar, ju pëlqejnë misteret, por mos e teproni. Ambiciet dhe zgjidhjet e kënaqura në jetën e dashurisë, vetëm sonte ka një rënie fizike, mos merrni ndryshime të temperaturës.

Shigjetari

Shmangni diskutimet në familje, mendoni me kujdes se si të shpenzoni para, shumë para kohët e fundit kanë dalë. Mbroni këndvështrimin tuaj, dikush ju kundërshton.

Bricjapi

Ditë e menduar për punë, për paratë e nevojshme për të rregulluar çështjet që kanë të bëjnë me shtëpinë, shpenzimet për modernizimin, vëmendjen me këste dhe hipotekat.

Ujori

Në dashuri nuk ka qetësi, ka të ngjarë që të jeni kundër dikujt ose të jetoni në dashuri me një njeri shumë të largët ose të vështirë ose të lidhur, maturi. Eshtë e dobishme të mendojmë për të ardhmen, por nuk duhet të bëjmë projekte tepër madhështore. Paratë janë të pakta ose ka shpenzime për shtëpinë, një dyqan apo një zyrë në sy.

Peshqit

Tani mendja eshtë më e lirë, megjithatë nuk duhet të endesh shumë, veçanërisht nëse disa projekte janë të shtrenjta, duhet të përpiqesh të optimizosh jetën tënde edhe në një nivel ekonomik.

Nessun commento:

Posta un commento