sabato 19 giugno 2021

Horoskopi i se e shtunë 19 Qershor 2021

Horoskopi i se 19/06/2021

Dashi

Nëse mund tju jap disa këshilla, këtë periudhë përpiquni të mos nxisni përçarjen me njerëzit përreth jush. Ju duhet të rishikoni një qira, një kontratë ...

Demi

Një ditë shërimi për ndjenjat, ju mund të falni dikë ose të keni takime të veçanta. Ju mendoni se dikush nuk po sillet mirë ndaj jush, bëni kujdes me shenjën e Dashit.

Binjaket

Keqkuptimet nuk mungojnë por eshtë e mundur të zgjidhet çdo ndërlikim. Ju janë peshuar shumë nga shpenzimet e mbledhura kohët e fundit.

Gaforrja

Ju jeni ndër shenjat e preferuara për ndjenjat. Nëse do të duhej të kalonit një provë, një provim tani eshtë me u bërë.

Luani

Merrni pak kohë për veten tuaj, nuk eshtë e mundur të stresoheni për problemet e të tjerëve! Në dashuri ka disa mosmarrëveshje sidomos nëse shoqëroheni me Virgjëreshën ose Bricjapin.

Virgjeresha

Një lajm i mirë po vjen; mesazhe pasdite, mundësi. Mjaft me fjalët në dashuri, tani ju po kërkoni përgjigje konkrete ...

Peshorja

Këtu eshtë një ditë e mirë. Unë besoj se shumë njerëz të shenjës suaj, në këtë periudhë janë duke kapur dhe kanë propozime të shkëlqyera për të ardhmen.

Akrepi

Largohuni nga ata që duan tju bëjnë zemërimin. Dashuria mban surpriza.

Shigjetari

Sa i përket dashurisë, ju jeni jetik, keni një ngarkesë të mirë fizike që ju shoqëron gjatë gjithë ditës. Mund të jetë interesante të vëzhgosh, vlerësosh dhe pse jo, edhe të jesh kritik ...

Bricjapi

Dita sjell qetësi të mirë, në të vërtetë, nëse duhet të bësh diçka të rëndësishme, lëviz menjëherë. Për ata që janë vetëm, favorizohen dashuritë e reja.

Ujori

Lodhja e bën veten të ndjerë, ndër të tjera kohët e fundit ndodh të diskutojmë ose të kemi vonesa. Ashtë një kohë e zgjedhjeve të rëndësishme që kanë të bëjnë me shtëpinë, familjen.

Peshqit

Mos pranoni angazhime të rënda dhe çështje të komplikuara. Agjitacion në çift, por tani duhet të bëni plane afatgjata, nuk ka kufij për të ardhmen.

Nessun commento:

Posta un commento