sabato 12 giugno 2021

Horoskopi i se e shtunë 12 Qershor 2021

Horoskopi i se 12/06/2021

Dashi

Nëse kohët e fundit ka pasur një rrëshqitje, diçka që ka rrezikuar qetësinë tuaj të dashur, tani duhet të ndaloni dhe reflektoni. Do të jeni fitues, por duhet të keni kujdes nga rivalët dhe njerëzit që përpiqen të ju turpërojnë, në vështirësi.

Demi

Dita eshtë shumë e lodhshme, por nëse e dëshironi, jeni ju që mund të ndryshoni drejtim nga e kaluara, por këtë herë me sukses.

Binjaket

Bëni një person të njohur kohët e fundit. Nëse ndiheni më ambiciozë nuk eshtë rastësi, kërkoni deklaratën me çdo kusht.

Gaforrja

Në këtë ditë ka një ngarkesë të madhe të energjisë, ideve dhe lajmeve të mira. Dashuria gjithashtu i jep mundësinë e mbylljes së një situate që ka ngecur për ca kohë ...

Luani

Lodhja fizike dhe tensioni nervor janë dominuese në këtë periudhë. Eshtë koha të rriteni dhe të kërkoni kuptimin e emocioneve të caktuara që jetoni brenda jush. Kujdes nga provokimet me një Bricjap ...

Virgjeresha

Një dashuri e ardhshme për ata që kërkojnë ndryshime sentimentale, por mos harroni të mos lini të caktuar për të pasigurtën. Në marrëdhëniet prindër-fëmijë, ka disa momente shqetësimi për të mbajtur nën kontroll.

Peshorja

Mos e shtyni deri nesër atë që mund të bëni sot. Në dashuri duhet të bëni një mungesë: kujdesuni për partnerin tuaj!

Akrepi

Shpresoj shumë që të mos hutoheni në dashuri. Nëse keni bërë diçka të gabuar, tani ktheni faqen.

Shigjetari

Eshtë një kohë kur ndjehesh pak tolerant. Ju nuk jeni të bindur për sinqeritetin e një personi dhe nuk preferoni të ekspozoheni. Ju mund të hiqni dorë nga një propozim që nuk ju bind shumë.

Bricjapi

Sot do të keni disa bezdi të vogla, do të duhet të përmbushni disa angazhime të rënda, një pyetje vjen nga e kaluara. Mos e mbyll veten.

Ujori

Komplikime me të afërmit ose dashuri. Mos e ekspozoni veten shumë. Paratë mund të dalin papritur, ata që sapo kanë filluar një program nuk janë të kënaqur.

Peshqit

Mos e nënvlerësoni një takim të ri dashurie, por mos kini frikë të bini në grackën e ndjenjave dhe pasionit. Sonte mos qëndroni vonë, rënie e lehtë fizike, këmbë të lodhura.

Nessun commento:

Posta un commento