mercoledì 23 giugno 2021

Horoskopi i se e mërkurë 23 Qershor 2021

Horoskopi i se 23/06/2021

Dashi

Një tension i caktuar tashmë mund të ketë sulmuar disa marrëdhënie romantike që kanë qenë të vështira për tu menaxhuar për ca kohë; jini shumë akomodues. Një ditë mendoni në një mënyrë dhe ditën tjetër një tjetër.

Demi

Ndiheni të ngarkuar me energji pozitive. Sindikata juaj ka treguar dobësitë e saj? Tani mund të përpiqeni ta rigjeni atë me qëndrime më aktive. Mirë për ata që duan të krijojnë veprimtari të reja.

Binjaket

Një ditë për punë dhe çështje praktike. Ia vlen të kënaqesh edhe me disa ngatërresa dashurie.

Gaforrja

Këtu eshtë një ditë e rëndësishme për kontaktet, për të marrë konsensus. Preferuan ata që tashmë kanë një dashuri dhe duan të jetojnë së bashku ose të martohen.

Luani

Dashuria po bëhet e rëndësishme përsëri në jetën tuaj, thjesht kini pak durim dhe shikoni përpara me besim dhe optimizëm. Fati po vjen. Takimet e preferuara; mirë me Ujorin ose Binjakët, lajme interesante dhe projekte të reja.

Virgjeresha

Ekziston rreziku i polemikave. Borxhet ju sjellin ankth ...

Peshorja

Ju jeni të zemëruar, me bërtitje nuk është e dobishme, bëni një plan konkret veprimi. Ndoshta disa dyshime ose pasiguri në lidhje me aktivitetin, përpiquni të qëndroni të qetë.

Akrepi

Sot fiziku eshtë testuar, edhe durimi juaj mund të jetë i kufizuar. Ka nga ata që punojnë me partnerin në një projekt, dashuri të reja të mundshme.

Shigjetari

Kjo eshtë një ditë interesante. Nëse ekziston një njeri që ju pëlqen, të cilin dëshironi ta rikuperoni, në përputhje me nevojat e tjetrit, ju mund të keni sukses në qëllimin tuaj.

Bricjapi

Kujdesuni për ushqyerjen dhe estetikën, shmangni punën e rëndë dhe sportet ekstreme. Kini kujdes ku parkoni marrëdhëniet që keni me njerëzit.

Ujori

Në këtë ditë eshtë më mirë të ruheni larg polemikave sepse eshtë e mundur të keni diçka të bëni me një person që nuk eshtë me të vërtetë i këndshëm. Jini të kujdesshëm në rastin më të mirë, veçanërisht nëse përballeni me situata të rrezikshme.

Peshqit

Mos vendosni shumë mish në zjarr, ka shumë agjitacion dhe ndiheni pak të pakënaqur. Në dashuri ju dëshironi sqarim dhe për të kuptuar se si mendon një njeri i paqartë, dashuri të reja në lëvizje të ngadaltë.

Nessun commento:

Posta un commento