sabato 29 maggio 2021

Horoskopi i se e shtunë 29 Maj 2021

Horoskopi i se 29/05/2021

Dashi

Faza pozitive, dita zbulon aftësi të shkëlqyera, ju jeni entuziast dhe të gatshëm për tu rikthyer në lojë. Ditë aktive plot energji.

Demi

Ju akuzoni lodhjen, por nuk keni pse ta hidhni në dashuri me familjen. Vëmendje në miqësi: eliminoni degët e thata.

Binjaket

Kjo ditë vë ne prove durimin tuaj, një vonesë, pak më shumë komplikacion. Ju po kërkoni dashurinë dhe besimin e atyre që doni.

Gaforrja

Mos e lini tensionin me partnerin tuaj. Duhet të keni kujdes që të mos i zbuloni shumë letrat e juaja!

Luani

Ju nuk keni pse të merrni gjithçka me kokë, të respektoni nevojat e partnerit tuaj, së shpejti do të keni më shumë dhe zgjedhjet e periudhës po fitojnë në perspektivë. Sot mund të ndiheni jashtë loje, i lodhur dhe i pamotivuar.

Virgjeresha

Eshtë e mundshme që në këtë ditë dikush do tju bëjë një ofertë ose një ftesë. Afeksionet forcohen, dashuria shkëlqen përsëri. Ju duhet të pohoni vetveten sepse dikush u bën një vesh të shurdhër kërkesave tuaja.

Peshorja

Qëndrime më pajtuese, sharm. Kjo eshtë një kohë e mirë për të rivlerësuar dashurinë! Historitë e sapo lindura janë më të rëndësishme.

Akrepi

Nervozizëm, vështirësi në koordinimin e ditës. Mos kërkoni jashtë për shkaqet e humorit të keq. Silleni veten me relaksim sonte.

Shigjetari

Dita fillon në një mënyrë të hutuar. Në këtë moment ekziston nevoja për të rikuperuar dëshirën për të dashur, edhe nëse keni një person shumë të bukur nga ana juaj që e shihni pak nga kjo!

Bricjapi

Gjatë kësaj kohe ju duhet të bëni gjërat që kanë rëndësi. Mos e izoloni veten, përpiquni të shpjegoni emocionet tuaja atyre që nuk i kuptojnë ato.

Ujori

Kjo eshtë një ditë që ju afron me njerëzit që ju duan, pas një beteje të madhe dikush merr një konfirmim. Unë u rekomandoj të gjithë atyre që duan të rikuperojnë një histori, të jetojnë emocione të sinqerta, ti përkushtohen pasioneve me më shumë entuziazëm.

Peshqit

Një periudhë mjaft e lodhshme, ju ndoshta jeni duke pritur për një ndryshim, por kjo ende nuk ka mbërritur. Në dashuri ka disa dyshime, edhe çifte e sapo martuara duhet të gjejnë rregull dhe metodë.

Nessun commento:

Posta un commento