mercoledì 19 maggio 2021

Horoskopi i se e mërkurë 19 Maj 2021

Horoskopi i se 19/05/2021

Dashi

Mundësitë e reja forcohen: veproni. Rishikoni emocionet brenda jush për të kuptuar atë që në të vërtetë po kërkoni.

Demi

Më shumë sesa probleme të vërteta emocionale këto ditë, dikush duket se ka probleme në shtëpi. Disa programe kapërcehen në momentin e fundit, ju mund të shtyni një takim për të cilin interesoheni, bëni atë që eshtë e domosdoshme!

Binjaket

Nuk eshtë e thënë që dashuria eshtë në krizë por ju duket se mendoni për diçka tjetër, ka nga ata që duhet të ruajnë një aktivitet ose janë të përkushtuar për një fillim të ri. Gjatë këtyre orëve, lodhja e bën veten të ndjerë.

Gaforrja

Një nga ditët më të lodhshme, ai përpiqet të shkarkojë angazhime të rëndësishme, për të shmangur konfliktet edhe në dashuri. Sot gjithçka duket e hutuar.

Luani

Ka nga ata që më në fund arrijnë të kapërcejnë një gjendje të caktuar pakënaqësie; lajme të mira që vijnë. Këto janë ditë të dobishme për marrëdhëniet me të tjerët, veçanërisht me Ujorin dhe Dashin.

Virgjeresha

Eshtë një situatë më e mirë për të gjithë ata që punojnë falë kontakteve, për të gjithë njerëzit që duan të eksperimentojnë me projekte të reja; diskutime me Ujorin. Qëndroni të qetë nëse dikush nga e kaluara kthehet. Me Peshoren dhe Luanin duhet maturi e dyfishtë.

Peshorja

Momente ideale për të rikuperuar një lidhje. Punë e re dhe mbi të gjitha një dëshirë e madhe për tu rikthyer në skenë, bashkëpunimet e reja janë pozitive.

Akrepi

E di që do të dërgosh dikë në atë vend, por eshtë koha të ngecësh. Prisni lidhjet me ata që u përpoqën të shkatërrojne jetën tuaj kohët e fundit!

Shigjetari

Jepni hapësirë emocioneve më të bukura, ka perspektiva të shkëlqyera. Një rikthim tashmë eshtë duke u zhvilluar në lidhje me disa mangësi të së kaluarës.

Bricjapi

Më mirë të organizoni diçka argëtuese me ata që doni, buzëqeshni më shumë! Do të keni një aftësi të shkëlqyeshme për të dashur, për të gjetur një pasion që keni menduar të humbur. Ndryshimet favorizohen!

Ujori

Ka më shumë energji në jetën tuaj, lodhja duket se kapërcehet. Eshtë e mundur që një dashuri për të kaluarën do të bëhet përsëri protagonist. Në punë pak lajme.

Peshqit

A ju e përcaktuar për të ndryshuar kaq shumë gjëra dhe ju jeni të nënshtruar ndaj stresit të konsiderueshme. Ngjarjet e preferuara në dashuri ku dukeni më të kuptueshëm.

Nessun commento:

Posta un commento