martedì 4 maggio 2021

Horoskopi i se e martë 4 Maj 2021

Horoskopi i se 04/05/2021

Dashi

Ndjenjat në plan të parë, nëse jeni vetëm nuk mendoni se mund të qëndroni atje për një kohë të gjatë, mund të mësoheni por në fund të fundit keni nevojë për krahasime. Përpjekja fizike për të shmangur, ju jeni nervoz sepse dëshironi më shumë vëmendje dhe një punë më të mirë.

Demi

Ka ardhur koha për të pohuar veten si në jetën e përditshme ashtu edhe në punë. Nëse keni fituar një sfidë mos mendoni se keni fituar luftën, kështu që padyshim ka ende situata për tu luftuar dhe zgjidhur.

Binjaket

Ju komandoni! Gjeni miqësinë e një Bricjapi. Dashuria duket larg ...

Gaforrja

Ne duhet të organizohemi në mënyrën më të mirë të mundshme, përndryshe rrezikojmë të bëjmë pak me keq. Sot ka më shumë disponueshmëri nga ana juaj. Dashuri ose rikuperime të reja të pamundura nëse ka pasur shumë heshtje ...

Luani

Ata që kanë filluar kohët e fundit një projekt të ri janë me fat dhe do të kenë edhe më shumë në muajt e ardhshëm. Mos u hidhni kundër rrymës dhe prisni të kaloni në çështje të ndjeshme. Bëni kujdes si çift dhe me miqtë, eshtë e lehtë të humbasësh durimin.

Virgjeresha

Problemet personale, të punës, të përqendrimit të dobët nuk duhet të derdhen në dashuri. Ju mund të keni një person që nuk ju kupton nga ana juaj, ose jeni duke kërkuar për te reja.

Peshorja

Mbyll çështje të jashtëzakonshme. Dashuria në shërim, ju gjithashtu mund të peshkoni një njeri nga e kaluara.

Akrepi

Nëse ju pëlqen një njeri, ju keni mundësi të shkëlqyera që ju ftoj të kapni dhe ti shfrytëzoni sa më shumë. Ju filloni me vendosmëri.

Shigjetari

Divergjencat sot, në shtëpi duhet ndihma juaj. Kur mendoni se një person është kundër jush, ju refuzoni dialogun. Duhet të kuptoni nëse dikush ka të drejtë të ju tregojë apo tju qortojë.

Bricjapi

Ditë intriguese dhe e vlefshme. Kurse dhe vendpushime të çuditshme historike, tani emocionet llogariten në jetën tuaj!

Ujori

Diçka nuk ka shkuar mirë kohët e fundit, ju eshtë dashur të bëheni të vetëdijshëm për një realitet që ndoshta e keni njohur mirë, por që nuk keni dashur ta shihni ose nuk keni pritur të jetë kaq i vështirë.

Peshqit

Situatat emocionale zgjohen, sonte do të jeni bindës dhe mund të vendosni nëse do të vazhdoni apo jo. Nëse dikush eshtë përpjekur tju marrë në pyetje, nga njëra anë tani ai do të duhet të pranojë se kishte gabuar!

Nessun commento:

Posta un commento