lunedì 24 maggio 2021

Horoskopi i se e hënë 24 Maj 2021

Horoskopi i se 24/05/2021

Dashi

Në dashuri do të ketë më shumë vendosmëri, më shumë dëshirë për të bërë, për të ekspozuar veten. Nëse keni një rol drejtues ose, në çdo rast, duhet të vendosni gjëra të rëndësishme, eshtë koha e duhur për të propozuar veten.

Demi

Në këtë periudhë eshtë e mundur të gjesh një farë qetësie si në punë ashtu edhe në dashuri, mendoj se gjatë ditëve të ardhshme do të mund të dalin më shumë para, maturia.

Binjaket

Eshtë një kohë kur mund të merrni më shumë mbështetje nga miqtë. Dashuria përsëri bëhet paksa konfliktuale, kini kujdes nga kthimet e padobishme.

Gaforrja

Ju mund të merrni disa lajme të mira ose një ofertë nëse keni ndërmend të shesni plane të mira për çiftin. Disa punë më shumë, nuk përjashtoj që artizanët, punonjësit mund të kenë konfirmime të mira.

Luani

Ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes, nuk ka nevojë ta fshehni atë. Mos mendoni për problemet e dashurisë, dikush po mendon për ju. Telefonata, mesazhe të lezetshme hyrëse dhe një shans për të shpenguar veten nëse keni pasur një të kaluar të vështirë.

Virgjeresha

Flitet për një situatë të trazuar, nervoze, e padobishme për tu zemëruar. Përdorni "armët" tuaja për të tërhequr dikë që ju pëlqen. Dhe nëse e doni një njeri të largët nuk eshtë rastësi, ju doni dashuri, por nuk doni të ndiheni të lidhur!

Peshorja

Ndiheni aktiv dhe të vendosur për të kapërcyer vijën e finishit, një ditë e bukur sidomos për kontaktet e biznesit. Ju do të doni të ishit mik i të gjithëve dhe ti kënaqni të gjithë, por kjo nuk eshtë e mundur. Një mosmarrëveshje që do të zgjidhet në shtëpi.

Akrepi

Në dhimbje koke në mëngjes, energji të ulët, rikuperim në mbrëmje. Heshtja që keni përdorur si armë për të shmangur përplasjet tani ka mbaruar. Tani ju duhet të shprehni ndjenjat tuaja ...

Shigjetari

Mos e nënvlerësoni lajmin e mirë nëse keni ndërmend të ndryshoni punë ose të pranoni një propozim të ri. Ata që tashmë kanë një histori dashurie mund ta konfirmojnë atë!

Bricjapi

Një ditë në të cilën maturia eshtë e nevojshme edhe në marrëdhëniet e punës. Sugjerimet që vijnë nga jashtë janë interesante. Dashuria mund të rilindë për beqarët, megjithëse në një formë eksperimentale.

Ujori

Një ditë kur lodhja e bën veten të ndjeshme, nervozizmi mund të derdhet në çift. Ju duhet të rimbusheni!

Peshqit

Dita përcakton një gjendje energjie të madhe dhe avantazh të madh. Një komunikim i bukur mund të vijë këtë ditë.

Nessun commento:

Posta un commento