domenica 2 maggio 2021

Horoskopi i se e diel 2 Maj 2021

Horoskopi i se 02/05/2021

Dashi

Eshtë e drejtë që ju të vini në dyshim nëse dikush ju ka tradhtuar, por tani ndaloni të ankoheni përndryshe rrezikoni të gaboni. Eshtë sikur të ndihesh i mbingarkuar nga shumë gjëra, konfuzioni mbretëron i lartë, ki kujdes me shenjën e Virgjëreshës.

Demi

Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël personal, eshtë një njeri që e konsideroni "mik" i cili nuk po sillet siç do të doni. Mos merrni iniciativa që sjellin shpenzime të tepërta.

Binjaket

Komplikimi dhe miqësia, kjo eshtë ajo që ju dëshironi. Ka shumë tension nervor të shkaktuar nga fakti që kohët e fundit ka shumë gjëra për të bërë ...

Gaforrja

Lodhja e bën veten të ndjerë. Do të ndodhë edhe një herë që një mik do tju ofrojë një mundësi të artë ...

Luani

Një ditë e shkëlqyeshme jo vetëm për të bërë zgjedhje për të ardhmen, por edhe për të folur për dashurinë. Unë ju gjej tani më të fortë dhe të aftë për të bere vullnetin tuaj.

Virgjeresha

Mes sot dhe nesër duhet të mendojmë pak më shumë për paratë, ndoshta për një ngjarje të ardhshme. Do të nevojitej një moment qetesiet. Konsultohuni me ekspertë për një problem juridik.

Peshorja

Shtigjet e reja të punës do të japin fryte në muajt e ardhshëm. Paratë që vijnë, edhe shpenzimet nuk janë të pakta, ata që së fundmi kanë marrë hipotekë ose kredi duhet të jenë më të kujdesshëm!

Akrepi

Gjërat përmirësohen dhe ata që kanë shtyrë një zgjedhje dashurie tani janë më të bindur. Zgjidhje për problemet e lindura shumë kohë më parë ...

Shigjetari

Situata pozitive: Ju keni aftësinë të vini në lojë emocionet tuaja më të vërteta. Dita e përgjithshme e favorshme.

Bricjapi

Me qellim e prerjes së marrëdhënieve të panevojshme, duhet të përpiqeni të gjeni qetësinë e brendshme. Në dashuri ju murmurisni shumë ...

Ujori

Menaxhimi i jetës tuaj duhet të jetë më i organizuar, përndryshe rrezikoni të humbni kohë për asgjë. Përplasjet me të afërmit.

Peshqit

Ju po bëni kaq shumë gjëra të rëndësishme dhe inovative dhe eshtë normale të keni disa kritika. Në familje, nëse dikush varet shumë nga buzët tuaja ose nuk merret nga tani e tutje, ata do të duhet të merren më vete. Ju jeni të lodhur për të zgjidhur problemet e njerëzve të tjerë.

Nessun commento:

Posta un commento