sabato 3 aprile 2021

Horoskopi i se e shtunë 3 Prill 2021

Horoskopi i se 03/04/2021

Dashi

Mundohuni të ndiqni dëshirat tuaja dhe të bëni vend për dashuri të re ose të vjetër. Tensionet kapërcehen sonte kur mbërrin një lajm i mirë.

Demi

Ditë e shkëlqyeshme, do të merrni ndihmë të vlefshme morale, por edhe materiale. Eshtë e mundur të rikuperoni një marrëdhënie, edhe të merrni një lajm të mirë, një telefonatë të rëndësishme.

Binjaket

Ju jeni më të fortë, por edhe më të vendosur, prandaj nuk keni frikë të thoni sa duhet. Ju do të ndihmoheni me ndryshimet.

Gaforrja

Çështjet juridike dhe financiare duhet të trajtohen mirë, në dashuri ka disa mosmarrveshje të vogla për tu kapërcyer, eshtë më mirë të vëzhgosh dhe të mos flasësh, lajme të mira për disa javë.

Luani

Deri tani mund të harroni vërtet një të kaluar të stuhishme që ju bëri të vuani kaq shumë. Mos u jepni hapësirë mendimeve te keqe, do të ishte mënyra e vetme për të zhvleftësuar veprimin e dobishëm të ditës.

Virgjeresha

Jeto dashuritë me më shumë relaks. Një njeri i Peshqve ose Gaforrja do tju ndihmojë të zgjidhni një problem.

Peshorja

Ju gjej pak të shqetësuar, por në të njëjtën kohë shumë kurioz se si do të dalë një interes i ri. Duket se këto ditë ju duhet të përballeni me një bezdi të vogël ekonomike, disa borxhe ose pasiguri në lidhje me të kaluarën. Kaloni kohë me miqtë dhe dashurinë gjithashtu.

Akrepi

Sot mund të merrni mesazhe të veçanta ose nëse një njeri në të kaluarën i eshtë përgjigjur jo disa prej kërkesave tuaja për vëmendje, mund të ketë një kthim të papritur. Ka të ngjarë që ju keni bërë shumë gjatë ditëve të fundit dhe keni nevojë për një pushim, shpërqendrime për të shmangur.

Shigjetari

Sot eshtë e lehtë të ndihesh paksa e çuditshme, viktima të humorit të keq. Një mërzitje e vogël për të luftuar, për të organizuar diçka ...

Bricjapi

Situata e kontrastuar, por edhe stimuluese. Do të dëshironi të arratiseni, të udhëtoni ...

Ujori

Ditë e mirë: brenda dy muajve të ardhshëm mund të merrni një lajm të mirë. Nëse për ca kohë nuk jeni më interesuar për një histori zyrtare, kini kujdes që të mos vini në siklet.

Peshqit

Disa situata janë më komplekse, të vështira për tu zgjidhur brenda disa ditësh, do të duhet më shumë durim se zakonisht. Në dashuri, mungesa e qartësisë mund të shkaktojë fraktura të pariparueshme.

Nessun commento:

Posta un commento