mercoledì 31 marzo 2021

Horoskopi i se e mërkurë 31 Mars 2021

Horoskopi i se 31/03/2021

Dashi

Shqetësimet kanë të bëjnë me fëmijët, paratë ose shtëpinë. Në dashuri ka pasur një ndryshim, ata që kohët e fundit kanë filluar një bashkëjetesë duhet të mësohen me idenë.

Demi

Pasdite vjen një energji e mirë. Nëse mendoni se dikush nuk ju ka parë ashtu siç duhet, atëherë eshtë e rëndësishme të reagoni.

Binjaket

Ju dëshironi hapësira të autonomisë, por sot tensioni merr përsipër. Kujdes në marrëdhëniet e punës dhe në shtëpi.

Gaforrja

Ajo që ka më shumë rëndësi eshtë të fshihen pasiguritë dhe dyshimet në lidhje të rëndësishme. Nëse ju duket se e keni ekzagjeruar ose dikush nuk ka qenë i drejtë me ju, reagoni.

Luani

Keni nevojë për relaksim të madh, pushim, prandaj kjo ditë duhet kushtuar: njëra anë nuk eshtë lodhja; kujdesuni për trupin. Krenaria eshtë një kafshë e shëmtuar, lëre mënjanë.

Virgjeresha

Kini kujdes për ata që përpiqen tju provojnë të gabuar, për ata që duan tju turpërojnë. Mendoni pozitivisht për të ardhmen.

Peshorja

Fillon me vendosmëri të madhe pavarësisht peripecive të së kaluarës. Pasdite e trazuar, kushtoji më shumë kohë dashurisë, edhe me një tekst ose një telefonatë.

Akrepi

Fillon me stil, dikush tashmë ka bërë disa zgjedhje. Kushtojini vëmendje fjalëve.

Shigjetari

Me partnerin e duhur në krah mund të përjetoni një mbrëmje shumë të veçantë. Do të jetë në sajë të një kontrate të rëndësishme që do të jeni në gjendje të merrni bonuse. Çështjet ligjore zgjidhen.

Bricjapi

Nxitimi eshtë këshillë e keqe, ki kujdes nga shpërqendrimet sot sepse ato mund të shkaktojnë shqetësime. Kultivoni kontakte me njerëz të rinj për të larguar melankolinë herë pas here.

Ujori

Nga pikëpamja sentimentale, jo gjithçka eshtë e thjeshtë, mbase keni edhe një njeri të mirë afër, por ata që kanë mundime pune i sjellin në shtëpi. Kuptim më praktik, ka shumë konfuzion aktualisht në jetën tuaj.

Peshqit

Në këtë ditë ka pak lodhje dhe mbase edhe tension në punë. Dashuria konfliktuale: Ka më pak entuziazëm, argumente me një Dash.

Nessun commento:

Posta un commento