mercoledì 24 marzo 2021

Horoskopi i se e mërkurë 24 Mars 2021

Horoskopi i se 24/03/2021

Dashi

Nevoja juaj e madhe për dashuri eshtë më pak e kuptuar, disa diskutime mund të ju largojnë, por vetëm për një kohë të shkurtër, janë pikërisht vështirësitë që arrijnë tju bëjnë më të fortë.

Demi

Në dashuri nuk eshtë rasti të flasësh nëse nuk je më se i sigurt për atë që ke për të thënë, ndoshta eshtë e vështirë të "arrish" atë që do? Ka disa ditë që vëmendja juaj eshtë zhvendosur në diçka tjetër, para.

Binjaket

Dialogu dhe mirëkuptimi janë thelbësore; mos e mbyllni veten në heshtje edhe sepse nuk jeni në gjendje të heshtni pakënaqësinë. Referencat e vlefshme vijnë në dashuri.

Gaforrja

Kjo ditë fillon shumë mirë, fitorja eshtë në rrugën e duhur. Më në fund, mund të gjeni edhe pak pakujdesi dhe gëzim.

Luani

Mos bini në kurthin e polemikave të lehta sonte. Nëse jeni duke pritur për lajme biznesi ose personale mos hezitoni të besoni në të ardhmen, lajme te papritura.

Virgjeresha

Dashuria mund të jetë protagoniste. Ju favorizoheni nëse dëshironi të udhëtoni dhe mund të rifilloni një situatë profesionale ose personale ...

Peshorja

Betejat e vogla tashmë mund të kapërcehen në ditët e ardhshme. Një angazhim i punës duket më i rëndësishëm dhe ata që bashkëpunojnë me anëtarët duhet të ndërtojnë diçka të mrekullueshme dhe do të kenë shumë mbështetje.

Akrepi

Ditë me interes të madh edhe për dashurinë. Kini kujdes nga Binjakët dhe Peshorja. Eshtë e rëndësishme të rizbuloni qetësinë dhe dëshirën për të bërë.

Shigjetari

Do të dëshironi të keni më shumë liri dhe më shumë pëlqime, të jeni më mirë pranë njerëzve që janë afër jush. Konfuzioni mund të krijojë shumë shqetësime, ka shumë gjëra për të bërë dhe ka pak kohë për të vepruar.

Bricjapi

Bëni diçka argëtuese në mbrëmje. Dashuria është në një udhëkryq dhe nuk dini se çfarë të bëni: ndiqni instinktin e zemrës tuaj.

Ujori

Eshtë e mundur që për disa kohë, veçanërisht që nga muaji i kaluar, të keni qenë të zënë me detyra dhe situata shumë të rëndësishme që, nga njëra anë, japin kënaqësi, ndërsa nga ana tjetër përfshijnë shumë stres. Në këtë periudhë dikush eshtë i dashuruar por ka të bëjë me një njeri të paqartë, kjo trazon mendjet por rrit dëshirën.

Peshqit

Në dy javët e ardhshme ju duhet të bëni gjithçka me qetësi, duke shpenzuar në një shtëpi, ka nga ata që do të duhet të kërkojnë ndihmë. Dokumente për të rregulluar.

Nessun commento:

Posta un commento